dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Produkty do paznokci

Czy zawsze lubisz, gdy Twoje paznokcie są zadbane i mają ładny kolor? Następnie kup wszystkie niezbędne kosmetyki do paznokci na stronie Salontotal.pl. Twoje paznokcie będą wyglądały na pięknie wypielęgnowane i pomalowane!

Sortowanie

Za stronę

Produkty do paznokci online

Niezależnie od tego, czy szukasz olejku do paznokci, pilnika do paznokci czy ładnego lakieru żelowego do paznokci... znajdziesz to wszystko. Bo nie ma nic przyjemniejszego, gdy paznokcie są zadbane, zaczynając od podstaw. Niektóre wskazówki, aby utrzymać zdrowe paznokcie są:

  • Wskazówka 1: Używaj olejku do paznokci. Często zapewniają dodatkowe nawilżenie, warunkuje i zmiękcza suche skórki. Dzięki temu naturalny paznokieć pozostaje zdrowy.
  • Wskazówka 2: Wykorzystaj pilnik do paznokci. Dzięki niemu można sprawić, że krawędzie paznokci będą ładne i gładkie. Opiłowywanie paznokci co tydzień sprawi, że będą one ładne i mocne.
  • Wskazówka 3: Jesteś zajęty sprzątaniem lub wykonywaniem prac dorywczych? Następnie spróbuj nosić rękawiczki, ponieważ może to łatwo uszkodzić paznokcie, a tego nie chcesz.
  • Wskazówka 4: Zwróć uwagę na swoją dietę, wystarczająca ilość witamin jest bardzo ważna, aby promować zdrowy wzrost paznokci.

Najlepsza pielęgnacja paznokci dla zdrowych paznokci

Właściwa pielęgnacja paznokci jest bardzo ważna, niestety dbanie o nasze dłonie i paznokcie jest często zapominane i nie poświęcamy mu zbyt wiele uwagi. Na szczęście mamy szeroki wybór produktów do pielęgnacji paznokci, które pomogą Ci w ich prawidłowym utrzymaniu! Bo zdrowe paznokcie są bardzo ważne.

Różne produkty do paznokci

Na stronie Salontotal.pl znajdziecie Państwo następujące szlachetne produkty w asortymencie.

Paznokcie akrylowe

Lubisz samodzielnie ozdabiać swoje paznokcie? Wtedy paznokcie akrylowe mogą być czymś dla Ciebie. Znajdź wszystkie niezbędne rzeczy, których potrzebujesz.

Lakier żelowy

Chciałabyś mieć pięknie pomalowane paznokcie, ale zwykły lakier nigdy nie trzyma się odpowiednio? Wtedy rozwiązaniem jest lakier żelowy. Możesz go stosować na naturalne paznokcie, ale także na paznokcie akrylowe czy żelowe.

Lakier do paznokci

Stwórz piękne i zadbane paznokcie dzięki najlepszym lakierom do paznokci. W łatwy i szybki sposób można go samodzielnie nałożyć na naturalne paznokcie. Sklep najlepsze lakiery do paznokci w Salontopper i zakończyć swój wygląd z pasujących paznokci.

Pielęgnacja paznokci

Zadbaj o swoje paznokcie z delikatnym olejkiem do paznokci i skórek. Zapewnia dodatkową pielęgnację, nawilżenie i siłę.

Zestawy do paznokci

Nie wiesz od czego zacząć zakupy? Następnie łatwo wybierz zestaw, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Rozważmy na przykład zestaw startowy gel polish.

Zmywacz do paznokci

Czy jesteś gotowa na nowy kolor na swoich paznokciach? Za pomocą zmywacza do paznokci można łatwo usunąć stary lakier do paznokci, lakier żelowy lub paznokcie akrylowe.

Lampy LED/uv

Pozwól swoim paznokciom szybko wyschnąć przy pomocy delikatnej lampy LED/uv. Twoje paznokcie będą suche w ciągu x ilości sekund.

Pilnik do paznokci

Do konserwacji paznokci służy pilnik do paznokci. Za pomocą pilnika nadajesz kształt paznokciom i wygładzasz ich krawędzie. Dostępne są wszystkie rodzaje pilników do paznokci.

Narzędzia

W narzędziach znajdziesz wszystkie poręczne gadżety, których potrzebujesz, aby zrobić i utrzymać swoje paznokcie tak piękne, jak to tylko możliwe.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.