dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Pomada

Popularnym produktem do stylizacji wśród mężczyzn jest pomada. Ten pierwotnie olejowy/tłusty produkt do włosów był używany głównie do tworzenia gładkich i delikatnych fryzur. Pomada ma zatem działanie wygładzające i nabłyszczające włosy, co pozwala uzyskać efekt ecthe Slick Back. Obecnie istnieje wiele wariantów na bazie wody i rozpuszczalnych w wodzie o tym samym działaniu, ale łatwiejszych do zmycia. W Salontopper, można znaleźć swoje ulubione pomady na sprzedaż online, dzięki czemu można przejść ulicę elegancki ponownie.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Najlepsza pomada

Istnieje wiele rodzajów i marek pomad do włosów, ale która jest najlepsza i co powinna spełniać dobra pomada? Jest to jeden z najpopularniejszych produktów do włosów dla mężczyzn. Produkt do stylizacji służy do tworzenia gładkich i często błyszczących fryzur. Pomyśl o latach 30-tych, ale także o fryzurach z lat 50-tych. Od Peaky Blinders do Grease powiedz! Ale także nowe fryzury, takie jak comb over i wet look. Wtedy były to produkty na bazie tłuszczu i oleju, które trudno było zmyć z włosów, na szczęście teraz to się zmieniło. Nadal masz wiele różnych typów od takich marek jak Layrite, Suavecito, American Crew i Murray's.

Rodzaje pomad do włosów

W dzisiejszych czasach masz wszystkie rodzaje odmian i już dawno przestał być tylko tłustym kremem, który trudno wydobyć. Różne rodzaje produktów do stylizacji dla mężczyzn są teraz mieszane, aby połączyć korzyści lub style 2 produktów razem.

Pomada błyszcząca

Zasadniczo zawsze był to błyszczący produkt do stylizacji ze względu na jego oleistą lub olejową bazę. Z tego powodu również wygląd był nastawiony głównie na gładkość i połysk.

Matowa pomada

Jeśli jednak chcesz ułożyć włosy bez ich bardzo twardego, ale nie tak błyszczącego wykończenia, istnieją pomady z gliny. Możesz ich użyć, aby uzyskać gładki, rozczesany wygląd, ale bez mocnego połysku.

Pomada na bazie wody

Ogólnie rzecz biorąc, produkty do stylizacji na bazie wody lub pomady rozpuszczalne w wodzie są łatwiejsze do zmycia z włosów. Nie będziesz potrzebowała dużej ilości szamponu ani wielu myć, zanim Twoje włosy znów poczują się czyste i naturalne.

Pomada do włosów

Dzięki temu produktowi do stylizacji możesz stworzyć wiele różnych fryzur i stylizacji. Możesz tworzyć z różnymi fryzurami, które są tworzone od dziesięcioleci. W rzeczywistości był to jeden z pierwszych rozpowszechnionych produktów do stylizacji, dlatego można go wykorzystać do wielu fryzur z przeszłości. Weź pod uwagę następujące fryzury:

  • Rockabilly crest; następnie użyj wariantu, który również przynosi teksturę, aby dodać wysokość do swojego herbu.
  • Slick-Back; włosy do tyłu z dużym kleksem. W niej zaczesujemy włosy mocno do tyłu, lub luźniej i uzyskujemy fajny wygląd. Bardzo dobry do połączenia z fade lub podcięciem.
  • Gładki przedziałek z boku; nie można się w nim pomylić, wystarczy mieć włosy obcięte w odpowiednim stylu. I możesz do tego użyć zarówno pomady błyszczącej, jak i matowej.
  • Wet look; można to zrobić również przy użyciu żelu, ale ma on tendencję do twardnienia, aby uzyskać luźną, mokrą fryzurę z przodu użyj cienkiej, błyszczącej pomady.
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.