dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Trwała farba do włosów

Masz dość własnego koloru włosów, chcesz pozbyć się siwych włosów lub po prostu czegoś innego: trwała farba do włosów jest wtedy idealna dla Ciebie. Ten barwnik nie jest zmywalny i zapewnia pełne pokrycie. Możesz użyć trwałej farby do włosów, która rozjaśni Twoje włosy, pozbędzie się siwych włosów i zapewni Ci długotrwały efekt kolorystyczny. Już teraz odkryj ofertę Salontotal.pl i ciesz się swoją piękną wiązką farbowanych włosów.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Jak długo utrzymuje się trwała farba do włosów?

Trwała farba do włosów utrzymuje się do czasu, aż włosy wyrosną. U większości ludzi włosy wyrastają w okresie 6-8 tygodni. Gdy włosy wyrosną, możesz dotknąć odrostu farbą do włosów. Czasami zdarza się, że trwały kolor włosów nieco blaknie. Może to być spowodowane na przykład częstym myciem lub ekspozycją na słońce. Jeśli Twój kolor włosów wyblakł lub cofnął się, możesz go ponownie poprawić. Aby jak najdłużej zachować piękny kolor włosów, można zrobić kilka rzeczy. Pamiętaj na przykład o ochronie włosów przed wysoką temperaturą, słońcem i chlorem. Rozsądnie jest też nie myć włosów zbyt często i zapewnić im dobrą pielęgnację.

Różne marki, produkty i ceny

L'Oréal Professionnel, Goldwell, Keune, Kis, Sexy Hair, Revlon: istnieje ogromna liczba marek, które oferują trwałą koloryzację włosów. Ponadto, marki te oferują również wiele produktów, które dbają o trwale farbowane włosy, takie jak specjalna myszka i leave-in. Ceny produktów z gamy trwałych farb do włosów wahają się od 5 do 50 euro.

Trwała farba do włosów dla skóry wrażliwej

Nie u każdego skóra głowy dobrze reaguje na farbę do włosów. Niektóre osoby cierpią z powodu swędzącej lub podrażnionej skóry głowy. Na szczęście Wella po odpowiednich badaniach opracowała Wella Koleston Perfect ME+. Dzięki tej farbie do włosów nie musisz więc cierpieć z powodu podrażnionej lub swędzącej skóry głowy przez całą kurację. Salontotal.pl ma w swoim asortymencie Wella Koleston Perfect ME+.

Zamów trwałą farbę do włosów na stronie Salontotal.pl

Trwała farba do włosów jest więc rozwiązaniem, jeśli chcemy, aby nasze włosy były farbowane przez długi czas. W naszym szerokim asortymencie mamy również odpowiednie produkty do innych rodzajów koloryzacji, dzięki czemu możesz zdecydować się na nowe, świeże cięcie. Jeśli złożysz zamówienie powyżej 35 euro na stronie Salontotal.pl, zamówienie zostanie dostarczone bezpłatnie. Jeśli złożysz zamówienie w niedzielę do piątku przed godziną 22:00, dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć paczkę do Twojego domu następnego dnia. Nasza obsługa klienta jest dostępna dla wszystkich Twoich pytań od poniedziałku do piątku od 9:00 do 21:00. Chętnie pomożemy!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.