dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Trwała farba do włosów

Masz dość własnego koloru włosów, chcesz pozbyć się siwych włosów lub po prostu czegoś innego: trwała farba do włosów jest wtedy idealna dla Ciebie. Farba ta nie jest zmywalna i zapewnia pełne pokrycie. Możesz użyć trwałej farby do włosów, aby rozjaśnić swoje włosy, pozbyć się siwych włosów i uzyskać długotrwały efekt kolorystyczny. Odkryj już teraz ofertę Salontotal.pl i ciesz się pięknym pękiem kolorowych włosów.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Farba do włosów trwała

Trwała farba do włosów jest rodzajem farby przeznaczonej do długotrwałego stosowania. W przeciwieństwie do półtrwałej farby do włosów, która blaknie po kilku myciach, trwała farba do włosów wnika głęboko w łodygę włosa i pozostaje tam aż do jego odrostu. Trwała farba do włosów zawiera pigmenty koloru i wywoływacz, zwykle nadtlenek, który otwiera łodygę włosa, aby wprowadzić pigmenty koloru. Może być stosowana do rozjaśniania, przyciemniania lub dodawania pasemek lub pasemek do włosów. Proces farbowania włosów trwałą farbą do włosów może zająć trochę czasu i wymaga precyzji, aby osiągnąć pożądany kolor. Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Jak długo utrzymuje się trwała farba do włosów?

Trwała farba do włosów pozostaje na włosach do momentu ich wyrastania. U większości osób odrost włosów staje się widoczny między 6 a 8 tygodniem. Kiedy włosy wyrosną, możesz uzupełnić odrost farbą. Czasami zdarza się, że trwały kolor włosów nieco blaknie. Może to być spowodowane na przykład częstym myciem lub ekspozycją na słońce. Jeśli kolor włosów wyblakł lub cofnął się, możesz go ponownie poprawić. Aby zachować piękny kolor włosów przez jak najdłuższy czas, możesz zrobić kilka rzeczy. Na przykład, należy pamiętać o ochronie włosów przed wysoką temperaturą, słońcem i chlorem. Warto również pamiętać, aby nie myć włosów zbyt często i zapewnić im odpowiednią pielęgnację.

Różne marki, produkty i ceny

L'Oréal Professionnel, Goldwell, Keune, Kis, Sexy Hair, Revlon: istnieje ogromna liczba marek, które oferują trwałą farbę do włosów. Ponadto, marki te oferują również wiele produktów, które dobrze dbają o trwale farbowane włosy, takie jak specjalna mysz i leave-in. Ceny produktów z gamy trwałych farb do włosów wahają się od 5 do 50 euro.

Trwała farba do włosów dla wrażliwej skóry

Nie u każdego skóra głowy dobrze reaguje na farbę do włosów. Niektóre osoby cierpią z powodu swędzącej lub podrażnionej skóry głowy. Na szczęście Wella po odpowiednich badaniach opracowała Wella Koleston Perfect ME+. Dzięki tej farbie do włosów nie musisz cierpieć z powodu podrażnionej lub swędzącej skóry głowy przez całą kurację. Salontotal.pl ma w swojej ofercie Wella Koleston Perfect ME+.

Zamów trwałą farbę do włosów na Salontotal.pl

Trwała farba do włosów jest więc rozwiązaniem, jeśli chcesz, aby Twoje włosy były farbowane przez długi czas. W naszym szerokim asortymencie mamy dla Ciebie również odpowiednie produkty do innych rodzajów koloryzacji, dzięki czemu możesz zdecydować się na nowe, świeże cięcie. Jeśli złożysz zamówienie powyżej 35 € na stronie Salontotal.pl, zamówienie zostanie dostarczone bezpłatnie. Jeśli złożysz zamówienie od niedzieli do piątku przed godziną 22:00, dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć przesyłkę do Twojego domu następnego dnia. Nasza obsługa klienta jest dostępna dla wszystkich Twoich pytań od poniedziałku do piątku od 9:00 do 21:00. Cieszymy się, że możemy pomóc!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.