dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Spray chroniący przed wysoką temperaturą

Dobry spray termoochronny jest niezbędny do stylizacji włosów podczas pracy z narzędziami termicznymi. Spraye te zawierają składniki, które chronią powierzchnię włosów. Dzięki temu ciepło jest rozprowadzane bardziej równomiernie i powoduje mniejsze uszkodzenia włosów. Ponadto spraye termoochronne dodatkowo odżywiają włosy, dzięki czemu mniej wysychają pod wpływem ciepła. Należy pamiętać, że spraye te zmniejszają uszkodzenia, a tym samym nie zatrzymują ich całkowicie. Dlatego zawsze należy zachować ostrożność podczas korzystania z urządzeń termicznych i nie używać ich zbyt często. Najlepsze spraye termoochronne można znaleźć na Salontotal.pl, więc zapoznaj się z naszą szeroką gamą produktów.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Czym jest spray termoochronny?

Spray termoochronny to produkt do włosów zaprojektowany specjalnie w celu ochrony włosów przed szkodliwym działaniem narzędzi do stylizacji na gorąco, takich jak suszarki do włosów, lokówki i prostownice. Tworzy on barierę ochronną między włosami a wysokimi temperaturami, zmniejszając uszkodzenia łusek włosów. Stosowanie sprayu przed użyciem narzędzi do stylizacji pomaga utrzymać naturalną równowagę nawilżenia włosów i zapobiega ich łamliwości oraz rozdwajaniu się końcówek.

Jak działa spray?

Spray termoochronny chroni włosy przed szkodliwym działaniem narzędzi do stylizacji na gorąco, takich jak suszarki do włosów i lokówki. Po użyciu tworzy warstwę ochronną. Zapobiega to wysuszaniu, łamaniu lub uszkodzeniu włosów przez ciepło.

Rodzaje sprayów ochronnych

W naszym asortymencie posiadamy spraye termoochronne ponad 50 różnych marek, więc możemy niemal całkowicie zagwarantować, że istnieje spray, który idealnie sprawdzi się w Twoim przypadku! Znane marki to Goldwell, Keune, L'Oréal lub Wella, ale istnieje wiele innych najlepszych marek. Mamy różne kategorie cenowe, które można łatwo wskazać w menu filtrów. Ponadto spray termoochronny nie jest jedyną formą ochrony przed ciepłem. Sprzedajemy również produkty do włosów, takie jak kremy, maski, olejki, serum.

Często zadawane pytania

Jak używać sprayu termoochronnego?

Aby użyć sprayu termoochronnego, rozpyl go równomiernie na suche lub wilgotne włosy. Zrób to przed użyciem źródła ciepła, takiego jak prostownica lub suszarka do włosów. Upewnij się, że spray został nałożony również na końcówki i długości włosów. Pozostaw do wyschnięcia przed użyciem narzędzi do stylizacji, aby chronić włosy przed szkodliwym działaniem ciepła.

Która ochrona przed wysoką temperaturą jest dobra?

Dobre spraye termoochronne zawierają silikony i polimery, które chronią włosy przed wysoką temperaturą. Popularne marki, takie jak GHD, Wella Professionals i L'Oréal oferują dobre opcje. Wybór zależy od rodzaju włosów i budżetu. Wybierz spray z odpowiednią formułą i odpornością na ciepło dla swoich potrzeb stylizacyjnych, aby chronić włosy przed uszkodzeniami termicznymi.

Dlaczego warto stosować termoochronę?

Spray termoochronny chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury narzędzi do stylizacji, takich jak suszarki i lokówki. Zapobiega uszkodzeniom, utrzymuje włosy w zdrowiu i zachowuje naturalną równowagę wilgoci podczas stylizacji.

Jakie produkty są dostępne do ochrony przed wysoką temperaturą?

Dostępne są różne rodzaje produktów do ochrony przed wysoką temperaturą, takie jak spraye, serum i kremy. Spraye termoochronne są popularne ze względu na ich lekką konsystencję i łatwą aplikację. Serum często zapewnia dodatkowy połysk i gładkość, podczas gdy kremy mają bardziej odżywcze właściwości. Wybierz rodzaj, który najlepiej pasuje do Twojego rodzaju włosów i potrzeb stylizacyjnych.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.