dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Splitender

Czy zdarza Ci się cierpieć z powodu rozdwojonych końcówek? W takim razie Splitender to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Dzięki temu poręcznemu urządzeniu możesz błyskawicznie usunąć rozdwojone końcówki, bez konieczności wizyty w salonie fryzjerskim. Urządzenie ma poręczny rozmiar i jest łatwe w użyciu. Dzięki splitenderowi możesz pożegnać się z rozdwojonymi końcówkami!

W tej chwili nie znaleziono żadnych produktów.


 

Naprawić rozdwojone końcówki

Istnieje wiele rodzajów narzędzi do stylizacji, których możesz użyć, aby pięknie uformować swoje włosy, ale czy wiesz, że istnieje również narzędzie, które pomoże Ci pozbyć się rozdwojonych końcówek? To jest Splitender!

Rozdwojone końcówki pojawiają się, gdy zewnętrzna warstwa włosów ulega uszkodzeniu, co skutkuje małymi uszkodzonymi końcówkami włosów. Może to mieć kilka przyczyn, na przykład włosy ulegają uszkodzeniu w wyniku częstego szczotkowania lub używania narzędzi termicznych. Gdy końcówki włosów są rozdwojone, nie można ich w pełni naprawić. Najlepszą opcją jest obcięcie rozdwojonych końcówek np. za pomocą split end tool.

Talavera Split-Ender Pro

Rozdwojone końcówki to już przeszłość dzięki Talavera Split-Ender Pro! To poręczne urządzenie sprawi, że Twoje rozdwojone końcówki zostaną błyskawicznie obcięte. Split-Ender usuwa rozdwojone końcówki na całej długości włosów. Fryzjer wie, że istnieje kilka sztuczek na to, ale ponieważ Split-Ender wykonuje całą pracę za Ciebie, to narzędzie sprawia, że proces ten jest znacznie łatwiejszy dla konsumentów! Dzięki specjalnej technologii zastosowanej w urządzeniu, obcina ono tylko zniszczone i rozdwojone końcówki włosów. Stosując Split-Ender, zachowujesz długość włosów, ale zapewniasz, że znów są gładkie i pięknie błyszczące! Całość zabiegu trwa mniej niż 30 minut.

Co można zrobić z rozdwojonymi końcówkami?

Chcesz zredukować rozdwojone końcówki? W takim razie jest kilka rzeczy, które możesz zrobić! Przede wszystkim stosuj dobrą pielęgnację włosów, np. odżywkę. Odżywka odżywia i nawilża włosy, dzięki czemu są one mniej podatne na łamanie. Ważne jest również, aby nie szczotkować włosów, gdy są całkowicie mokre, ponieważ powoduje to łamliwe plamy, które mogą szybciej spowodować rozdwojenie końcówek. Wreszcie, regularnie odwiedzaj fryzjera i podcinaj końcówki włosów, aby zachować ich zdrowy wygląd.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.