dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

 

Booby Tape

Booby Tape

Booby Tape to ogromne dobrodziejstwo dla pań szukających sposobu na podniesienie i podtrzymanie piersi bez konieczności noszenia stanika. Booby Tape to samoprzylepna taśma, którą nakłada się na skórę na różne sposoby, aby podnieść piersi i utrzymać je na miejscu. Booby Tape jest dostępny w kilku kolorach i rodzajach. Odkryj produkt na stronie Salontotal.pl i poczuj się swobodnie, nosząc swoje najwspanialsze stroje.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena

Charakterystyka Booby Tape

  • Wspiera
  • Podnoszenie piersi
  • Różne rodzaje
  • Dodatkowa warstwa ochronna

Charakterystyka Booby Tape

  • Wspiera
  • Podnoszenie piersi
  • Różne rodzaje
  • Dodatkowa warstwa ochronna

Stosowanie taśmy Booby Tape

Booby Tape to rodzaj taśmy sportowej, która pozwala na wygodne zaklejenie piersi. Oznacza to, że nie musisz nosić stanika i możesz, na przykład, nosić top z otwartymi plecami. Taśma działa dzięki samoprzylepnej warstwie, którą możesz wygodnie przykleić do swojej skóry. Nakładanie taśmy w kształcie litery U od żeber do klatki piersiowej sprawia, że piersi są naturalnie uniesione. Booby Tape to poręczne rozwiązanie w przypadku ubrań bez ramiączek, topów z odkrytymi plecami lub nisko wyciętych sukienek.

Nakładanie taśmy Booby Tape

Nakładanie taśmy może wymagać przyzwyczajenia, ale jest dość łatwe. Po kilkukrotnym przećwiczeniu, będzie coraz lepiej. Przed nałożeniem taśmy, to jest mądry, aby przemyć skórę wokół i osuszyć go dobrze. Następnie umieść kawałek taśmy na piersi w pożądanej pozycji. Jeśli to konieczne, przytrzymaj pierś lekko w górę podczas nakładania taśmy. Upewnij się, że taśma jest zabezpieczona, aby się nie przesuwała. Jeśli taśma nie jest prawidłowo osadzona, możesz ją ponownie założyć. Dzięki temu nie będzie ona stanowiła wystarczającego wsparcia.

Rodzaje taśmy Booby Tape

Booby Tape jest oferowany w różnych rodzajach. Na przykład, istnieje normalny Booby Tape. Wygląda to trochę jak taśma sportowa i również ma taką samą strukturę. Produkt oferowany jest w kolorach: nude, brązowym, czarnym i białym. Z taśmą dwustronną można stworzyć dodatkową siłę, ponieważ przykleja się ona również do odzieży. Silikonowe osłon ki na sutki są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić sutkom dodatkową ochronę. Możesz je przykleić, aby nie były widoczne. Ponadto, zapewniają one dodatkową warstwę ochrony.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.