dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Szczotka do włosów

Salontopper ma najlepsze pędzle do farbowania włosów. Dzięki tym pędzlom możesz nakładać farbę stopniowo i precyzyjnie, dzięki czemu możesz tworzyć najpiękniejsze kolorowe fryzury. W Salontopper kupisz pędzle do farb i farby najlepszych marek, takich jak Comair i Framar. Odkryj pędzle do włosów i spraw, by farbowanie włosów zakończyło się sukcesem.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
Marka

Rodzaje szczotek do włosów

Jednym z najczęściej używanych pędzli do farbowania włosów jest płaski pędzel. Pędzel ten, jak sama nazwa wskazuje, ma płaski kształt z prostym włosiem. Idealnie nadaje się do nakładania farby na duże partie włosów, np. podczas farbowania całej głowy lub tworzenia szerokich pasemek. Płaski pędzel zapewnia równomierne rozprowadzenie farby, zapewniając jednolity kolor i pokrycie. Ponadto, pędzel do włosów może być używany do nakładania farby na mniejsze sekcje, trzymając pędzel pod kątem.

Szczotka do włosów balayage

Specjalna szczotka do balejażu jest niezbędnym narzędziem do tworzenia dobrze znanych fryzur balayage. Szczotka ta ma płaski, szeroki kształt i miękkie włosie. Pozwala to na łatwe nakładanie gładkich, naturalnych pasemek. Pędzel do balejażu umożliwia precyzyjne farbowanie włosów i ich subtelne mieszanie w celu uzyskania miękkiego i stopniowego przejścia między odcieniami. Jest to ulubiony wybór profesjonalnych stylistów fryzur, który pomaga uzyskać modny wygląd.

Zestawy pędzli do włosów

Pędzle do farbowania włosów są oferowane zarówno luzem, jak i w zestawach. Pędzle są dostępne w zabawnych, jasnych kolorach, takich jak różowy i fioletowy, ale są również dostępne w kolorze czarnym. Z tyłu pędzli znajduje się ostry szpic. Pozwala to na oddzielenie części włosów.

Zestaw akcesoriów do malowania

Co więcej, szczotka do włosów znajduje się również w różnych zestawach akcesoriów do farbowania. Na przykład Comair Hair Accessory Set. Zestaw ten zawiera materiały potrzebne do rozpoczęcia farbowania. Na przykład 5-częściowy zestaw zawiera pędzelki do farbowania, miarkę i skalę do farbowania.

Zamów szczotkę do włosów na Salontotal.pl

Szczotka do włosów jest niezbędna podczas farbowania włosów. Nawet dla najlepszych domowych fryzjerów szczotka do włosów jest ważna. Jeśli lubisz farbować włosy, możesz zamówić szczotkę o wielu zaletach na Salontotal.pl. Masz pytanie? Nasz dział obsługi klienta chętnie Ci pomoże!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.