dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Wybory

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Chcesz kupić produkty firmy Wahl?

Rok 1911 doprowadził do narodzin Wahl Clipper. Wszystko zaczęło się, gdy junior Sterling High School, Leo J.Wahl, eksperymentował z wibrującym silnikiem elektromagnetycznym i tak opracował kilka urządzeń. Leo próbował sprzedawać te urządzenia w wolnym czasie w barber shopach i szybko zauważył, że istnieje duże zapotrzebowanie na dobre narzędzia fryzjerskie. W ten sposób Leo zaczął eksperymentować z nowym klipsem elektrycznym. 14 października 1919 roku Leo J. Wahl zgłosił patent na swoje nowo opracowane klipsy elektromagnetyczne i tak rozpoczęła się produkcja w fabryce Wahl. Dziś Wahl nadal w dużej mierze skupia się na klipsach/strzyżeniach, ale obecnie produkuje również lokówki, prostownice, szczotki + również środki czyszczące/olejki do klipsów.

Top sellery firmy Wahl

Firma Wahl znana jest z wysokiej jakości maszynek do strzyżenia włosów i trymerów. Prawie każdy salon fryzjerski posiada klipsownicę lub trymer Wahl. Oprócz szerokiego zastosowania w salonach, Wahl jest również szeroko stosowany w domu! Na przykład ogromnym runnerem jest Wahl Cordless Super Taper Tondeuse. Klipsownica ma czas ładowania baterii 150 minut, co jest zgrabnie zaznaczone na wyświetlaczu. Obowiązkowym elementem dla wielu jest również Wahl Mobile Shave. Jest to bezprzewodowa golarka o kompaktowych rozmiarach i niewielkiej wadze. Poniżej przedstawiamy ważny produkt, który sprawia, że Twoje klipsy działają dłużej, a mianowicie Wahl Clipper Oil. Olej spowalnia proces zużycia i sprawia, że ostrza pozostają ostrzejsze. Źle naoliwione ostrza powodują większy hałas, a mianowicie szumiący odgłos zużycia i zwiększone wibracje, tego oczywiście nie chcecie! Model Wahl Cordless Detailer jest ulubionym trymerem fryzjerów. Akumulatorowy Detailer, wyposażony w niezwykle precyzyjną listwę tnącą przeznaczoną do detali i precyzyjnych konturów, ma baterię o żywotności 100 minut i jest w pełni naładowany w 60 minut. Dodatkowo ma fajny, amerykański wygląd! Wreszcie Wahl Detailer Trimmer to prowadnica, która świetnie nadaje się do prac związanych z linią i detalami. Golarka jest zasilana prądem i ma 2,4-metrowy przewód. Długość golenia wynosi 0,4 mm. Jest wygodny w użyciu ze względu na swoją niewielką wagę, dzięki czemu można łatwo wykonać ciaśniejsze linie.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.