dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Oparzenia słoneczne

Czy chronisz już swoją skórę codziennie przed słońcem i jego szkodliwymi promieniami UV-A i UV-B za pomocą kremu z filtrem? A czy wiesz, że bardzo ważne jest również stosowanie SPF w czasie zimy lub ciemnych i pochmurnych dni? Promienie UV są tam przez cały rok i mogą mieć nieprzyjemne konsekwencje. Chętnie pomożemy Ci znaleźć najlepszą pielęgnację przeciwsłoneczną dla Twojej skóry.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Problemy Skórne
Huidtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Sk?adniki
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Krem z filtrem przeciwsłonecznym

Krem przeciwsłoneczny do twarzy to produkt niezbędny w codziennej pielęgnacji. Skóra na twarzy jest narażona na działanie promieniowania UV każdego dnia, nawet w ciemne, pochmurne dni i zimą. Latem ważne jest regularne stosowanie kremów przeciwsłonecznych na części ciała wystawione na działanie słońca. Nie musisz tego robić, jeśli skóra jest zakryta przez ubranie. Nie stosowanie filtrów przeciwsłonecznych może powodować przedwczesne starzenie się skóry, oparzenia słoneczne, przebarwienia, a nawet raka skóry.

Najlepszy krem z filtrem przeciwsłonecznym

Najlepszy krem z filtrem przeciwsłonecznym jest dla każdego inny. Jeśli masz jasną skórę, która zawsze się pali, skórę, która prawie zawsze się pali lub skórę, która czasami się pali, zalecamy SPF50. Jeśli nie poparzymy się tak łatwo lub prawie nigdy, do ochrony skóry wystarczy SPF30 lub nawet niższy. Lubicie spray czy wolicie wariant kremowy? Posiadamy zróżnicowaną ofertę kremów do opalania. Skóra dzieci jest bardzo podatna na działanie słońca. Stosując krem z filtrem u dzieci, używaj co najmniej SPF 30 i nakładaj go co 2 godziny. Nie należy zbytnio oszczędzać na produkcie. Ważne jest również, aby dzieci nosiły kapelusz i okulary przeciwsłoneczne. Dobrze chronią dzieci przed szkodliwymi promieniami UV. Naszymi wiceliderami są Naïf Baby & Kids Sunscreen SPF30 oraz Naïf Baby & Kids Sunscreen SPF50.

Różne rodzaje SPF

Istnieją różne współczynniki ochrony przeciwsłonecznej w filtrach przeciwsłonecznych. Istnieją na przykład SPF 15, 20, 30 i 50, przy czym najczęściej wybierane są 30 i 50. Ale jaka jest różnica między nimi? SPF30 zapewnia 97% ochronę skóry. SPF50 zapewnia 98% ochronę. Jest to więc minimalna różnica, ale SPF50 chroni skórę przez dłuższy czas.

Jak go używać

Nałóż krem przeciwsłoneczny po kremie na dzień i pozostaw go na jakiś czas. Latem, gdy w ciągu dnia wystawiamy się na działanie promieni słonecznych, regularnie stosujmy krem z filtrem. Jedna warstwa to niestety za mało, stosuj co dwie godziny, aby mieć pewność, że Twoja skóra ma dobrą ochronę. Twoja twarz i szyja są wystawione na działanie słońca każdego dnia, więc zastosuj tutaj dobry SPF każdego dnia. Nałóż krem z filtrem na części ciała wystawione na działanie słońca i powtarzaj tę czynność również co 2 godziny. Kremów przeciwsłonecznych używamy oczywiście bardziej regularnie latem, zimą wystarczy nałożyć je tylko na twarz. Resztę skóry przykryj cudownie ciepłym ubraniem.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.