dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Zmywacz do paznokci

Potrzebujesz nowego koloru na swoich paznokciach? Zmywaczem do paznokci można łatwo usunąć stary lakier do paznokci, lakier żelowy lub paznokcie akrylowe. Twoje paznokcie będą znowu ładne i czyste i gotowe do nałożenia nowego koloru lub przedłużenia. Szukasz najlepszego zmywacza do paznokci? Chętnie pomożemy.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
Marka

Zmywacz do paznokci z acetonem i bez acetonu

Zmywacz do paznokci z acetonem może łatwo usunąć lakier do paznokci, lakier żelowy i paznokcie akrylowe z naturalnych paznokci. Aceton jest najbardziej skutecznym rozpuszczalnikiem do usuwania produktów z paznokci. Może jednak wysuszać paznokcie. Dlatego ważne jest, aby po użyciu zmywacza umyć ręce i pielęgnować paznokcie olejkiem do skórek. Zmywacz bez acetonu również dobrze usuwa produkty na paznokciach, ale tylko trochę wolniej. Ten zmywacz jest nieco łagodniejszy dla naturalnych paznokci i nie odbiera im blasku. To, jaki jest najlepszy zmywacz do paznokci, jest bardzo osobiste. Lubicie używać zmywacza z acetonem czy wolicie wariant bez acetonu? Prowadzimy sprzedaż obu produktów.

Uwaga: nie zaleca się stosowania zmywacza do paznokci z acetonem w czasie ciąży. Tymczasowo wybierz zmywacz bez acetonu, który jest bezpieczny w użyciu.

Dobry zmywacz do paznokci

Szukasz dobrego zmywacza do paznokci? NailPerfect Aceton nadaje się do usuwania wszystkich produktów na paznokciach, takich jak lakier do paznokci, lakier żelowy i paznokcie akrylowe. Twoje paznokcie po użyciu będą znowu ładne i czyste i gotowe na nowy kolor lub przedłużenie. Zawsze po użyciu zmywacza należy dokładnie umyć ręce. Dzieje się tak dlatego, że produkty te mogą wysuszyć skórę wokół paznokci. Dobrze jest też zadbać o paznokcie i skórki za pomocą olejku do skórek.

Jak używać

  • W przypadku zwykłego lakieru do paznokci: nałóż zmywacz do paznokci na wacik i pozostaw na chwilę na paznokciu. Lakier uwolni się od paznokcia i można łatwo usunąć pozostałości wacikiem.
  • Przy usuwaniu lakieru żelowego: przed usunięciem lakieru należy zawsze spiłować warstwę nabłyszczającą. Weź wacik ze zmywaczem, umieść go na paznokciu, a następnie zawiń. Pozwól temu nasiąknąć przez około 10 minut. Usuń luźne resztki żelowego lakieru za pomocą cuticle pushera. Rób to jednak ostrożnie! Czy lakier nadal jest zbyt twardy na paznokciu? Następnie pozostawić do namoczenia jeszcze przez chwilę.
  • Przy zdejmowaniu paznokci akrylowych: przed zdjęciem paznokci akrylowych należy spiłować warstwę błyszczącą koloru akrylu lub żelu. Przyłóż wacik ze zmywaczem do paznokcia i owiń go folią. Pozostawić do namoczenia na około 10-15 minut. Następnie spróbuj usunąć resztki akrylu z paznokcia za pomocą popychacza do skórek. Czy nadal nie puszcza prawidłowo? Następnie ponownie nałóż zmywacz i pozwól mu jeszcze przez chwilę nasiąknąć.

Uwaga: zmywacz do paznokci może zawierać nieprzyjemny zapach. Zawsze używaj tego w pomieszczeniu, w którym możesz otworzyć okno dla dobrej wentylacji.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.