dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Pilnik do paznokci

Do konserwacji paznokci służy pilnik do paznokci. Za pomocą pilnika nadajesz paznokciom kształt i wygładzasz ich krawędzie. Na rynku dostępne są wszelkiego rodzaju pilniki do różnych paznokci (np. naturalnych, akrylowych czy żelowych). Szukasz dobrego pilnika do paznokci? Możecie je znaleźć w Salontopper!

 

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
Marka

Pilnik do paznokci

Pilnik często wykonany jest z metalu, kartonu, szkła lub drewna. To, który rodzaj materiału jest najlepszy dla Ciebie, zależy od paznokcia. Popularne typy to:

 • Standardowy pilnik do paznokci: wielu konsumentów i salonów prawdopodobnie ma jeden z tych leżących wokół. Ten działa dwustronnie i ma dwa różne rodzaje grysu z każdej strony. Nadają się właściwie do każdego paznokcia i są szeroko sprzedawane.
 • Szklany pilnik do paznokci: wykonany jest ze szkła, ma drobne ziarna i jest bardzo trwały. Doskonale nadaje się do uszlachetniania & kształtowania paznokci oraz wygładzania wgłębień na ich powierzchni.
 • Elektryczny pilnik do paznokci: używany głównie przez specjalistów od paznokci lub konsumentów, którzy mają duże doświadczenie w manicure. Jest elektryczny i łatwo i szybko naprawia/naprawia złamane paznokcie.
 • Ceramiczny pilnik do paznokci: jest idealny dla słabych i łamliwych paznokci, ponieważ jest bardzo delikatny dla naturalnego paznokcia.
 • Blok buforowy: ma różne ziarna z każdej strony, więc możesz użyć bloku buforowego między innymi do kształtowania i usuwania krawędzi. Bloczek buforowy jest niezastąpiony podczas (domowego) manicure.

Jak używać pilnika do paznokci?

Przy opiłowywaniu paznokci należy pamiętać o kilku kwestiach. Ważne jest, aby spiłowywać paznokcie tylko w jednym kierunku (w kierunku środka paznokcia), ponieważ jeśli będziesz ciągle podążać w górę i w dół, nacisk będzie się gromadził na paznokciu i mogą pojawić się pęknięcia. Nigdy też nie należy usuwać zbyt wiele z boków, w przeciwnym razie paznokcie mogą popękać. W przypadku paznokci naturalnych należy zawsze stosować drobną ziarnistość, aby paznokcie nie uległy uszkodzeniu lub rozdwojeniu.

Najlepszy pilnik do paznokci

Pilnik do paznokci jest koniecznością przy pielęgnacji paznokci, ale ważne jest, aby wybrać najlepszy pilnik do paznokci. Ważny jest nie tylko rodzaj materiału, ale także ziarnistość. Ziarno odnosi się do materiału ziarnistego. Im większa ziarnistość, tym gładszy w dotyku jest pilnik do paznokci. Można użyć następującego ziarna: 80 jest bardzo grube, 100 grube, 120 średnio grube, 180 średnie, 240 drobne, 2400 bardzo drobne i 3600+ jest do polerowania.

W Salontopper znajdziesz dobre pilniki do paznokci między innymi od NailPerfect. Chętnie wyjaśnimy, który z nich najlepiej zastosować dla danego efektu:

 • Halfmoon 150/150: służy do kształtowania paznokci po nałożeniu produktu oraz do blendowania tipsów.
 • Halfmoon 180/180: służy do usuwania produktu i nadaje się również do paznokci naturalnych podczas procedury przygotowawczej.
 • Halfmoon 240/240: idealny do kształtowania paznokci żelowych, nadaje się również do przygotowania cienkich i zniszczonych paznokci.
 • Halfmoon 100/180: nadaje się do kształtowania i wykańczania paznokci.
 • Jumbo 150/180: służy do nadawania kształtu paznokciom (po nałożeniu produktu) oraz do blendowania tipsów.
 • 180 Grit: eliminuje głębokie linie w produkcie przed polerowaniem i nadaje się do stosowania na naturalnym paznokciu podczas procedury przygotowawczej.
 • Bufor gąbkowy: służy do polerowania paznokci.
 • Miracle Shine 600/4000: pomaga wypolerować paznokcie ładnie i gładko. Najpierw użyj zielonej strony, a następnie wypoleruj paznokcie białą stroną, aby uzyskać ładny efekt wysokiego połysku.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.