dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Półtrwała koloryzacja włosów

Jeśli jesteś ciekawa, czy dany kolor włosów będzie Ci odpowiadał, wypróbuj półtrwałą farbę do włosów. To idealne rozwiązanie, jeśli jesteś gotowa na nową fryzurę, ale wciąż nie jesteś pewna koloru. W przypadku koloryzacji półtrwałej, kolor zniknie z włosów w ciągu 3 do 6 myć. Kolor będzie też nieco blaknąć po każdym praniu. Jest to również przydatne, jeśli chcesz zapobiec odrostom. Na stronie Salontotal.pl można dokonać zakupów półtrwałych farb do włosów najlepszych marek, takich jak Goldwell, Joico czy La Riche.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Jak działa półtrwała koloryzacja włosów?

Półtrwała farba do włosów przylega tylko do zewnętrznej części włosów. Istniejące pigmenty nie są w tym procesie rozbijane, a nowe pigmenty są umieszczane na zewnętrznej warstwie włosów. Aby zastosować półtrwałą farbę do włosów, postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do produktu. Należy przestrzegać czasów wskazanych w niniejszej instrukcji. Wynik użycia zależy od kilku czynników: marki, rodzaju włosów, których kolor i jakość. Dotyczy to również tego, jak długo kolor się utrzymuje. Półtrwała koloryzacja włosów jest więc idealna, jeśli chcesz spróbować czegoś innego lub sprawdzić, czy dany kolor włosów Ci odpowiada.

Najlepsza kolorystyka

Najlepsza koloryzacja zależy od tego, czego oczekujesz od swoich włosów. Są typy, które mają dużą intensywność koloru i typy, które mają mniej. Jest też różnica w długości utrzymywania się farby do włosów. Niektóre odmiany półtrwałej koloryzacji włosów utrzymują się do 15 myć, a inne gasną po sześciu myciach. Jeśli potrzebujesz więcej wzmocnienia i pielęgnacji włosów, to również dla tego dostępne są różne odmiany. Dodatkowo można wybrać piankę, spray lub tubkę, jak to zwykle bywa w przypadku farb do włosów. W naszej ofercie każdy znajdzie więc odpowiedni półtrwały kolor włosów dla siebie.

Kup półtrwały kolor włosów w Salontotal.pl

Czy jesteś gotowa spróbować czegoś nowego z półtrwałą koloryzacją włosów z Salontotal.pl? Dzięki naszej szerokiej ofercie masz gwarancję, że znajdziesz świetny kolor i najlepszą jakość. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 23:59 od niedzieli do piątku, dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci barwnik już następnego dnia. To zależy od tego, jak bardzo zajęci są nasi dostawcy paczek. W przypadku zamówienia za 35 euro lub więcej, ponosimy koszty wysyłki. Masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług? Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Czynne jest w dni powszednie od 9:00 do 21:00 oraz w soboty od 10:00 do 16:00. Chętnie pomożemy!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.