dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Półtrwała koloryzacja włosów

Jeśli jesteś ciekawa, czy dany kolor włosów będzie Ci odpowiadał, wypróbuj półtrwałą koloryzację włosów. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli jesteś gotowa na nową fryzurę, ale nadal nie masz pewności co do koloru. W przypadku półtrwałej koloryzacji włosów kolor zniknie z włosów w ciągu 3 do 6 myć. Kolor będzie również blaknąć po każdym myciu. Jest to również przydatne, jeśli chcesz zapobiec odrastaniu włosów. Salontotal.pl Półtrwałe farby do włosów najlepszych marek, takich jak Goldwell, Joico i La Riche, można kupić na stronie .

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Jak działa półtrwała koloryzacja włosów

Półtrwała koloryzacja włosów przylega tylko do zewnętrznej warstwy włosa. Istniejące pigmenty nie są rozkładane w tym procesie, a nowe pigmenty są umieszczane na zewnętrznej warstwie włosów. Aby nałożyć półtrwałą farbę do włosów, należy postępować zgodnie z instrukcjami dołączonymi do produktu. Należy przestrzegać czasu wskazanego w tych instrukcjach. Efekt stosowania zależy od kilku czynników: marki, rodzaju włosów, koloru i jakości. Dotyczy to również trwałości koloru. Dlatego półtrwała farba do włosów jest idealna, jeśli chcesz wypróbować coś innego lub sprawdzić, czy kolor włosów Ci odpowiada.

Najlepsza koloryzacja

Najlepsza koloryzacja zależy od tego, czego oczekujesz od swoich włosów. Istnieją rodzaje, które mają dużą intensywność koloru i takie, które mają jej mniej. Istnieje również różnica w trwałości farby do włosów. Niektóre odmiany półtrwałej koloryzacji włosów utrzymują się do 15 myć, a inne schodzą po sześciu myciach. Jeśli potrzebujesz większego wzmocnienia i pielęgnacji włosów, dostępne są również różne odmiany. Ponadto można wybrać piankę, spray lub tubkę, jak zwykle w przypadku farb do włosów. Tak więc w naszym asortymencie każdy znajdzie odpowiednią półtrwałą farbę do włosów.

 

Często zadawane pytania

Jak długo utrzymuje się półtrwała farba do włosów?

Średnio półtrwała farba do włosów utrzymuje się na włosach od 3 do 6 myć. Długość ta może się jednak różnić, na przykład ze względu na jakość farby, rodzaj włosów, kolor włosów i ich pielęgnację. Półtrwała farba do włosów blaknie stopniowo po każdym myciu, a kolor może stawać się jaśniejszy w miarę upływu czasu. Stosowanie łagodnych szamponów może pomóc w utrzymaniu koloru na dłużej.

Jak usunąć półtrwałą farbę z włosów?

Półtrwała farba do włosów jest idealna, jeśli jesteś gotowa na nową fryzurę, ale nadal nie masz pewności co do koloru. Farba do włosów nadaje się zatem do nieco szybszego usuwania z włosów. Można to zrobić już poprzez mycie włosów, dzięki czemu za każdym razem blaknie nieco bardziej. Półtrwała farba do włosów jest przydatna, jeśli chcesz na przykład zapobiec odrastaniu włosów.

Czym jest półtrwała farba do włosów?

Półtrwała farba do włosów to farba, która znika z włosów w ciągu 3 do 6 myć. Jest to zatem tymczasowe rozwiązanie do farbowania lub poprawiania włosów. W związku z tym farba do włosów nie wnika głęboko we włosy. Produkt pomaga odświeżyć kolor włosów, dodać subtelne odcienie lub eksperymentować z nowymi kolorami bez długiego zaangażowania.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.