dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Pojemniki na barwniki

Tace do farbowania to prawdziwy must-have podczas farbowania włosów. Wymieszaj swoją farbę do włosów z wywoływaczem w jednym z wielu rodzajów kuwet do farbowania. Ułatw sobie farbowanie włosów dzięki odpowiednim produktom. Wszystkie materiały do farbowania znajdziesz na stronie Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
Marka

Farbowanie włosów na tacy

Tacka do farbowania włosów jest niezbędna przy farbowaniu włosów. Niezależnie od tego, czy używasz jej w domu, czy profesjonalnie w salonie fryzjerskim, kuwety do farbowania są niezbędne do mieszania kolorów włosów. Z tacek do farbowania łatwo nakładasz farbę na włosy i tworzysz najpiękniejsze efekty kolorystyczne! Ułatw sobie codzienną pracę, korzystając z odpowiednich artykułów do salonu i wybierz kuwetę, na której lubisz pracować najlepiej. Kupujesz to wszystko na Salontotal.pl.

Różne rodzaje

Istnieje wiele różnych rodzajów kuwet na farbę. Czy chciałabyś małe, czy mogłyby być nieco większe? Posiadamy różne kuwety z farbami profesjonalnych marek fryzjerskich, które są łatwe w użyciu! Szukasz kuwet na farbę, które sprawdzą się w Twoim salonie fryzjerskim? Następnie wybierz fryzjera z tacą farby, który spełnia Twoje potrzeby. Szukasz kuwet z dobrym uchwytem, abyś mógł je łatwo trzymać podczas malowania, a może chcesz takie, które możesz przymocować do wózka roboczego? Czy iść po tacę fryzjerską z farbą z antypoślizgową lub przyssawką na spodzie, czy nadal zdecydować się na tacę bez tych dodatków? Istnieją różne rodzaje.

Materiały do malowania

Szukasz poręcznego zestawu ze wszystkimi przyborami do farbowania, których potrzebujesz, aby pofarbować włosy? Wtedy ten zestaw z Comair może być tym, czego szukasz. Zestaw zawiera tackę, miarkę i pędzle do malowania. Dzięki temu masz wszystkie potrzebne przedmioty za jednym zamachem. Wolisz samodzielnie skompletować wszystkie przybory malarskie? Posiadamy szeroką gamę produktów, które możesz wykorzystać do farbowania włosów.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.