dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Produkty do włosów REF

Produkty do włosów REF zostały opracowane przez szwedzką markę wyłącznie dla profesjonalnych fryzjerów! Linia produktów REF obejmuje pielęgnację włosów, stylizację, pielęgnację skóry, trwałą koloryzację włosów i półtrwałą koloryzację włosów. REF wierzy w naturalne piękno poprzez szwedzkie standardy, które marka uczyniła dostępnymi dla wszystkich. REF wierzy w prostotę, zrównoważenie i dostarczanie dobrej jakości. Dzięki temu produkty do włosów REF są wysokiej jakości. Dodatkowo opakowanie również wygląda bardzo ładnie! Odkryj już teraz produkty do włosów REF dla siebie i daj się zaskoczyć pysznym składnikom! Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Innowacyjne produkty do włosów REF

Produkty do włosów REF powstają dzięki innowacyjnym technologiom, w tym najnowszym formułom i opakowaniom. Zawsze szukając sposobów na ulepszenie i udoskonalenie pielęgnacji włosów, firma oferuje produkty, które nie tylko pielęgnują włosy, ale także chronią je przed uszkodzeniami. Wśród nich znajdziesz szeroki wybór produktów do włosów REF, w tym szampony, odżywki, kuracje i produkty do stylizacji. Niezależnie od tego, czy szukasz produktów do codziennej pielęgnacji, czy też do konkretnych potrzeb, w REF znajdziesz produkty odpowiadające Twoim potrzebom w zakresie włosów.

REF hair wegańskie i zrównoważone

Produkty do włosów REF są całkowicie wegańskie! Marka używa tylko składników, które są w 100% wegańskie. Na przykład produkty zawierają białko quinoa, które ma finezyjny kojący wpływ na skórę głowy i włosy. Oprócz innowacyjnych produktów REF stawia na zrównoważony rozwój. Firma stosuje zrównoważone opakowania dla wszystkich swoich produktów i zawsze szuka sposobów na ochronę i wspieranie środowiska. Sklep REF z całą ofertą na Salontotal.pl.

Kupuj produkty do włosów REF na Salontotal.pl

Chcesz wypróbować zrównoważony produkt do włosów REF dla siebie teraz? To zamów już dziś z szerokiej oferty na Salontotal.pl! Jeśli zamówisz przed godziną 22:00 w niedzielę do piątku, zrobimy wszystko, aby dostarczyć Ci paczkę już następnego dnia roboczego! A jeśli zamówisz za 35 euro lub więcej, nie ponosisz w ogóle kosztów wysyłki. Masz pytania dotyczące produktu lub innych spraw? Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Są one dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00 oraz w sobotę od 10:00 do 16:00. Chętnie pomożemy!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.