dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Parlux

Parlux to włoska marka, która dostarcza wyłącznie najlepszej jakości suszarki do włosów. Ponieważ współpracują z fryzjerami, marka spełnia najbardziej wymagające potrzeby, oferując szeroką gamę narzędzi. Jest to nowoczesna i dynamiczna firma, która oferuje innowacyjne technologie w zakresie projektowania, montażu i pomocy. Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Charakterystyka Parlux

  • Włoska marka
  • Dobra jakość
  • Szeroki asortyment

Charakterystyka Parlux

  • Włoska marka
  • Dobra jakość
  • Szeroki asortyment

O Parlux

Dlatego wzornictwo jest zawsze inspirowane czystym profilem estetycznym z wyraźnymi liniami i prostymi kształtami, które zapewniają optymalną łatwość użytkowania. Marka wyróżnia się prostotą oraz tym, że jej produkty są wykonane wyłącznie z wysokiej jakości i nowoczesnych materiałów. Dzięki temu Parlux stał się liderem na rynku. Szacunek dla klientów, dla partnerów i dla środowiska: oto co oznacza ta marka.

Suszarki do włosów Parlux

Jakość tej marki znajduje odzwierciedlenie w jej suszarkach do włosów. Na przykład oznaczają one trwałość: każdy silnik stosowany przez markę gwarantuje co najmniej 2 000 godzin bezproblemowej pracy. Ponadto są to wyłącznie ciche, bezawaryjne i bezgłośne silniki używane bez wibracji. Suszarki są lekkie, dzięki czemu przyjemnie trzyma się je w ręku, a dzięki mocnym, ale lekkim materiałom, suszarka do włosów może również przyjąć uderzenie.

Dyfuzor Parlux

Do suszarki do włosów Parlux sprzedajemy dwa osobne dyfuzory. Jest to przystawka do Twojej ulubionej suszarki do włosów, zapewniająca piękne wysuszenie loków. Nadaje również większą objętość od nasady. Czy używasz już dyfuzora?

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.