dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 4/5

Leave-In Conditioner

Chcesz zapewnić swoim włosom dodatkową pielęgnację? Jedną z opcji jest odżywka typu leave-in. Zastosuj go po umyciu włosów i pozwól mu wsiąknąć, aby składniki aktywne mogły działać wyjątkowo dobrze. W ten sposób odżywka do włosów bez spłukiwania może sprawić, że Twoje włosy będą optymalnie naprawione, nawilżone i/lub odżywione. Ale jaka jest najlepsza odżywka typu leave-in? Pomożemy Ci wybrać!

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Czym jest odżywka bez spłukiwania?

Aby zapewnić włosom dodatkową pielęgnację, możesz użyć odżywki bez spłukiwania. Mają one na celu odżywienie włosów, uczynienie ich bardziej miękkimi, nadanie połysku i utrzymanie zdrowych włosów. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z efektem podobnym do zwykłej odżywki. Różnica? Leave-in nie jest spłukiwany, ale pozostawiony do wsiąknięcia na dłuższy czas lub nawet całkowicie. Dzięki temu składniki odżywcze i nawilżenie są w pełni wchłaniane przez włosy.**ONBEKEND**"> 

Jak używać odżywki leave-in?

Oprócz mycia i dbania o włosy pod prysznicem, można to robić także po kąpieli. W tym celu użyj odżywki typu leave-in, olejku do włosów lub serum do włosów. Prawie zawsze używasz ich po umyciu i nie spłukujesz, ale pozwalasz im wsiąknąć we włosy. Odżywki bez spłukiwania nakładaj na mokre/suche jak ręcznik lub suche włosy, w zależności od produktu, a następnie pozostaw.

Najlepsza odżywka typu leave-in

Ale jaka jest ostateczna najlepsza odżywka leave-in? Oczywiście zależy to od Twoich włosów i tego, czego potrzebują. Pojawiają się na przykład dla włosów kręconych lub prostych, ale przede wszystkim dla włosów suchych i zniszczonych. Można je znaleźć u różnych marek w wielu różnych wariantach.

Jedna marka ma krem leave-in, który sprawia, że włosy są gładkie i miękkie, podczas gdy inna marka ma leave-in, który daje włosom dodatkowe nawilżenie.Oprócz kremów są też spraye i olejki leave-in. To, co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, zależy od struktury włosów, na przykład kremowe odżywki bez spłukiwania są powszechnie stosowane do dodatkowego dobrego nawilżenia włosów kręconych.

Odżywka ochronna Leave-In

Oprócz właściwości odżywczych i nawilżających, niektóre odżywki leave-in mają również właściwości ochronne. Na przykład chronią przed ciepłem narzędzi do stylizacji, takich jak suszarki do włosów, prostownice i lokówki.Pomagają również w walce z puszeniem się włosów, jest to oczywiście związane z aspektem nawilżania. Z pewnością istnieją też leave-iny przeciw puszeniu się włosów, skierowane specjalnie do włosów puszących się.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.