dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Rękawica do opalania

Rękawica do opalania to rodzaj flaneli, która umożliwia łatwe i stopniowe nakładanie samoopalacza. Samoopalacz to produkt do uzyskania lekkiej opalenizny bez konieczności leżenia na słońcu. Jeśli dobrze zadbasz o swoje ciało i nałożysz samoopalacz za pomocą rękawicy do opalania, nie pojawią się plamy. Używanie rękawicy do opalania pozwala również zachować ładne i czyste ręce. Poznaj naszą ofertę produktów i ciesz się równomierną opalenizną.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Dlaczego rękawica do opalania?

Nakładanie samoopalacza nie zawsze jest proste i ładne. Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcją użycia, aby nie powstały plamy lub smugi. Ponadto pomocne może okazać się użycie rękawicy do opalania. Jest to rodzaj ściereczki lub rękawicy, za pomocą której można nakładać produkt. Zapewnia dobre rozprowadzenie, a Twoje ręce pozostają czyste. Niektóre marki dołączają rękawicę do opalania do opakowania samoopalacza, ale rękawice są też dostępne osobno.

Jak używać rękawicy do opalania?

Możesz użyć rękawicy do opalania z ulubionym samoopalaczem. Po umyciu i zadbaniu o skórę można przystąpić do nakładania produktu. Zakładasz rękawicę, a następnie nakładasz na nią samoopalacz. Następnie możesz wmasować samoopalacz w skórę, aby produkt został równomiernie rozprowadzony. Niektóre marki samoopalaczy są wyposażone w specjalną rękawicę do opalania, np. Solaris Solkiss Applicator Mitt. Dzięki tej specjalnej micie możesz zadbać o swoją skórę przed nałożeniem samoopalacza. Jedna strona rękawicy usuwa martwe komórki skóry, a druga służy do wmasowania samoopalacza. Dlatego zawsze dokładnie czytaj instrukcję produktu, zanim zaczniesz go stosować.

Zamówienie od Salontotal.pl

Jeśli tak samo jak my zachwyciliście się poręczną rękawicą do opalania, to na stronie Salontotal.pl możecie kupić produkty o wielu zaletach. Wielu innych przeszło przed Tobą, ponieważ obecnie w opiniach klientów otrzymaliśmy ocenę 9,4. Twoje zamówienie zostanie dostarczone za darmo od 35 euro. Jeśli zamówisz produkty w dniach od niedzieli do piątku przed godziną 22, możesz zacząć używać samoopalacza już następnego dnia.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.