dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Pompka do butelki

Szukasz pompki na butelkę lub inne opakowanie zbiorcze? Salontotal.pl posiada zróżnicowaną ofertę pompek do wszelkiego rodzaju butelek z szamponami, kremami i olejkami. Pompka ułatwia dozowanie, dzięki czemu nie używasz zbyt dużej ilości produktu na włosy. Co więcej, wtedy również dłużej korzystasz z produktów do włosów i nie marnujesz niczego!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Lepsze dozowanie

Dzięki dobrej pompce do butelki zapewniasz więc lepsze dozowanie produktów do włosów. Będziesz wiedział dokładnie ile wychodzi, a co za tym idzie jak często naciskać pompę. Jest to nie tylko strata produktu, jeśli używasz zbyt dużo, ale także złe dla twoich włosów. Znajdź więc w naszej ofercie odpowiednią pompkę do swojej butelki.

Różne marki

Nie każda pompka pasuje do każdej butelki. Dlatego mamy pompki różnych marek, które idealnie pasują na butelki danej marki. Pomyśl o Wella, Kérastase i Goldwell. Czy zdarzyło Ci się kupić produkt jednej z tych marek? Następnie należy od razu sprawdzić, czy mamy pompkę do butelki. Wtedy można go od razu zamówić, co jest bardzo przydatne!

Deska mydlana

To nie tylko marnotrawstwo z butelką szamponu czy odżywki, można też zaoszczędzić pieniądze z kostką mydła czy szamponem. W tym celu użyj bambusowej półki na mydło, która zapewnia szybkie wysychanie i wyciekanie kostki, dzięki czemu lepiej ją konserwuje. Dzieje się tak dlatego, że jeśli zostawisz mydło w mokrym pojemniku, lub co gorsza na ziemi, pozostanie ono w warstwie wody, marnując część mydła.

Butelki do uzupełniania

Ponieważ mniejsze marnotrawstwo jest ważne nie tylko dla Ciebie indywidualnie, w ofercie Kérastase znajdziesz również butelki i opakowania uzupełniające. Następnie kupuje się poręczną butelkę do uzupełniania z woreczkiem zawierającym szampon. Po tym czasie można za każdym razem wypłukać butelkę z wkładem do czyszczenia i kupić nową torebkę. W ten sposób zapewniasz, że mniej plastiku musi być używane i zrobić swój kawałek dla środowiska.

Zamów pompy z Salontotal.pl

Czy znalazłeś już odpowiednią pompkę do swojej butelki? Następnie zamów ją szybko i prosto przez nasz sklep internetowy. Czy zamawiasz od niedzieli do piątku przed 22:00? Często otrzymasz swoje zamówienie już następnego dnia roboczego! Przed zamówieniem sprawdź, czy dostępne jest również opakowanie uzupełniające Twojego produktu, abyś mógł je również zamówić. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pomp lub naszych innych produktów, nie krępuj się zapytać naszego zespołu obsługi klienta!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.