dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Barbicide

Barbicide to środek dezynfekujący z formułą antykorozyjną. Od 1947 roku są liderem na światowym rynku dezynfekcji. Ten środek dezynfekujący jest przyjazny dla środowiska i w pełni biodegradowalny. Postaw na dobrą higienę w swoim salonie z produktami Barbicide. Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena

Charakterystyka Barbicide

 • Dezynfekcja instrumentów
 • Działa w ciągu 5 minut
 • Dezynfekcja przy 1 zabiegu
 • Nadaje się do obróbki ultradźwiękowej
 • Biodegradowalny

Charakterystyka Barbicide

 • Dezynfekcja instrumentów
 • Działa w ciągu 5 minut
 • Dezynfekcja przy 1 zabiegu
 • Nadaje się do obróbki ultradźwiękowej
 • Biodegradowalny

Barbicide skoncentrowany środek dezynfekujący

Barbicide jest wysoko skoncentrowanym środkiem dezynfekującym. Jest przyjazny dla środowiska i ulega biodegradacji. Postaw na dobrą higienę w swoim salonie z produktami Barbicide. Płyn do dezynfekcji z formułą antykorozyjną jest dostępny w 473ml oraz 1890ml. Można stosować te produkty w fiolce lub ultradźwiękowo, a następnie wymieszać z wodą. Grzyby i bakterie takie jak gronkowiec, pseudomonas i salmonella nie mają szans na przetrwanie na zdezynfekowanych narzędziach i powierzchniach. Jest to bardzo ważne dla siebie i swoich klientów. Idź po skoncentrowany środek dezynfekujący Barbicide.

Jego zastosowanie

Koncentrat Barbicide można znaleźć w wielu różnych miejscach pracy. Używając tego środka dezynfekującego, można mieć pewność, że instrumenty są czyste i zdezynfekowane, co czyni je bezpiecznymi w użyciu. Szukaj prawidłowych proporcji mieszania na opakowaniu i zmieniaj codziennie płyn w swojej fiolce lub ultradźwięku dla skutecznego działania. Po dezynfekcji opłukać narzędzia wodą. Czy używasz już w swoim salonie produktów Barbicide?

 • Salon kosmetyczny: W salonie kosmetycznym często można spotkać się z produktami. Narzędzia używane przy każdym kliencie muszą być dokładnie oczyszczone. Pomyśl na przykład o pęsecie, szpatułce, szczoteczce do brwi i nożyczkach.
 • Salon fryzjerski: w salonie fryzjerskim ważne jest również czyszczenie używanych instrumentów. Należą do nich nożyczki do strzyżenia i effileer, grzebienie, szczotki i noże.
 • Salon paznokci: zapobiegaj infekcjom w swoim salonie paznokci poprzez właściwą dezynfekcję narzędzi, takich jak cążki do paznokci, pilniki, popychacze do skórek i obcinaczki.
 • Salon pedicure: po zabiegu pedicure bardzo ważne jest odpowiednie oczyszczenie narzędzi. Często trzeba się zmagać z grzybiczymi paznokciami. Grzyby i bakterie po prostu pozostają na instrumentach, ponieważ nie są prawidłowo czyszczone, co oznacza, że dochodzi do zanieczyszczenia krzyżowego. Ty tego nie chcesz, ale Twoi klienci też nie. Zdezynfekuj odpowiednio narzędzia, takie jak kleszcze do paznokci, koparki, obcinaczki i palpatory za pomocą Barbicide.

Środki do czyszczenia salonów

Oprócz dezynfekcji narzędzi, bardzo ważna jest również odpowiednia higiena salonu. Model Kingcide reinigingsspray jest świetny do higienicznego czyszczenia powierzchni, takich jak umywalka, fotel fryzjerski, fotel zabiegowy, stoły robocze itp. Ship Shape nadaje się również do czyszczenia powierzchni, luster, szczotek i innych. Dobra higiena jest bardzo ważna, dlatego używaj odpowiednich produktów.

Wskazówka: przed użyciem zawsze czytaj informacje o produkcie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak stosować Barbicide?

Mieszasz 6% produktu z wodą. Dokładna ilość zależy od zawartości Twojej butelki lub ultradźwięków. Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi.

Jak szybko działa Barbicide?

Działa już po 5 minutach

Czy Barbicide zabija również grzyby?

Tak, grzyby nie mają już szans.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.