dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Aftersun

Po ekspozycji na słońce Twoje ciało potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Aftersun odbudowuje, chłodzi, zmiękcza i nawilża skórę. Słońce szybko wysusza skórę, więc dodatkowa pielęgnacja nie jest zbędnym luksusem. Czy zawsze po opalaniu stosujesz aftersun? Na stronie Salontotal.pl znajdziesz najlepsze produkty dla swojej skóry.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
Cena
Marka

Dlaczego aftersun

 

Stosujesz aftersun po tym, jak Twoja skóra miała kontakt ze słońcem. Dzięki temu skóra nie czuje się sucha i spierzchnięta. Zanim wylegniesz na słońcu lub wybierzesz się na przejażdżkę rowerową, bardzo ważne jest użycie dobrego filtra przeciwsłonecznego. Odpowiednio zabezpieczaj skórę, smarując ją regularnie preparatem z filtrem SPF i zapobiegaj jej poparzeniom. Opalałeś się cały dzień czy przebywałeś na zewnątrz w ciągu dnia? Następnie zawsze stosuj balsam po opalaniu, nawet jeśli przebywasz na zewnątrz tylko przez krótki czas. Skóra ulega odwodnieniu pod wpływem słońca i szkodliwych promieni UV. Pielęgnujesz skórę i przywracasz jej równowagę. Dzięki temu skóra wygląda zdrowo i jest cudownie gładka i miękka.

Jeśli jesteśmy poparzeni, skóra jest zaczerwieniona i boli, bardzo ważne jest również stosowanie aftersun. Produkty te mają działanie chłodzące i łagodzące. Poparzona skóra sprawia wrażenie gorącej i napiętej, dzieje się tak dlatego, że skórze brakuje wilgoci. Niestety nie da się naprawić uszkodzeń skóry, ale produkty pomagają ukoić, uspokoić, schłodzić i nawilżyć skórę. Zawsze stosuj obfitą ilość aftersunu i powtarzaj regularnie. Utrzymuj swoją skórę w równowadze, stosując odpowiednie produkty we właściwym czasie. Nie zalecamy stosowania gęstego, tłustego kremu. Poparzona skóra musi mieć możliwość oddychania, a to pokrywa skórę, że tak powiem, i utrzymuje ciepło w skórze. W efekcie poparzona skóra będzie dokuczać Ci dłużej, a to jest właśnie to, czemu chcesz zapobiec.

Najlepszy aftersun

Szukasz dobrego aftersunu, który zregeneruje skórę? W takim razie Salontotal.pl to miejsce, w którym warto być. W naszej ofercie mamy kilka dobrych produktów typu aftersun. Jednym z naszych bestsellerów jest Naïf Face & Body Cooling Aftersun, który może być stosowany na twarz i ciało. Ma działanie chłodzące i uspokajające. Po dniu spędzonym na słońcu możesz zastosować go na skórę, aby pomóc jej się zregenerować i przywrócić równowagę nawilżenia. Produkt ten nadaje się do stosowania dla całej rodziny. Czy stosujesz już aftersun po wystawieniu skóry na działanie słońca? Polecamy. Dzięki temu Twoja skóra będzie mogła się zregenerować po wspaniałym dniu spędzonym na słońcu. Chcesz też mieć najlepszy aftersun dla swojej skóry.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.