dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Balmain hair gear

Balmain hair gear to luksusowa marka specjalizująca się w produktach do pielęgnacji włosów i narzędziach do stylizacji najwyższej jakości. Salontotal.pl jest jednym z autoryzowanych sprzedawców Balmain Hair i oferuje szeroką gamę produktów i akcesoriów do włosów Balmain, w tym szczotkę do suszenia Balmain, przedłużanie włosów, treski, lokówki i wiele innych. Jeśli szukasz najwyższej jakości produktów do włosów Balmain, Salontotal.pl to doskonałe miejsce, aby zacząć. Niezależnie od tego, czy szukasz subtelnej zmiany, czy dramatycznej transformacji, produkty do włosów Balmain na Salontotal.pl mają coś dla każdego.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Charakterystyka Doublehair by Balmain

  • Luksusowa marka
  • Najwyższa jakość

Charakterystyka Doublehair by Balmain

  • Luksusowa marka
  • Najwyższa jakość

Balmain Hair

Balmain Paris Hair Couture ma ponad 40-letnie doświadczenie w łączeniu produktów do włosów z najnowszymi trendami z wybiegów. Wszystkie produkty do włosów Balmain Paris są inspirowane najnowszymi sekretami zza kulis, dzięki czemu odzwierciedlają wszystko, czego stylowa kobieta potrzebuje, aby stworzyć wygląd godny wybiegu. Balmain zwraca uwagę na każdy najmniejszy szczegół, a także nieustannie bada DNA, aby stworzyć najlepsze techniki zapewniające najwyższą jakość. Przez lata Balmain zyskał wiele szacunku i zaufania, dzięki czemu ta piękna marka jest zawsze szanowana. Długoterminowa wizja Balmain opiera się na historii marki, kreatywności i innowacyjności. Sukces Balmain Paris Hair Couture zapewnia obiecującą przyszłość pełną luksusowych, godnych couture produktów do włosów.

Przedłużanie włosów Balmain

Jednym z najbardziej popularnych produktów są Balmain Extensions. Nie jest to zaskakujące: przedłużenia są niezwykle wysokiej jakości i są wykonane z prawdziwych ludzkich włosów. Balmain Extensions oferują nieskończone możliwości. Znajdziesz tu kolekcję Balmain Hair Professional dla pięknych przedłużeń włosów, kolekcję Ready to Wear, gdy chcesz mieć ładną grzywkę lub zabawny kucyk na imprezie oraz kolekcję Professional Aftercare, aby zadbać o swoje przedłużenia i zachować ich piękno przez długi czas. Dzięki Balmain Extensions masz gwarancję pięknej fryzury, a żadna fryzura ani długość włosów nie jest niemożliwa.

 

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.