dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Akcesoria do farbowania

Akcesoria do farbowania są tym, czego potrzebujesz, aby pofarbować włosy i zmienić swój wygląd. Z odpowiednimi akcesoriami do farbowania, farbowanie włosów będzie sukcesem. Od wyciskarki do tubek i ochraniaczy na okulary po mieszadło do farbowania i ochronę skóry - akcesoria do farbowania w Salontopper są we właściwym miejscu. Zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się wygodą podczas procesu koloryzacji.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Niezbędne akcesoria malarskie

Podczas malowania potrzebujesz kilku produktów. Przede wszystkim ważna jest farba, kuweta na farbę i pędzelek. Narzędzia te pozwalają wymieszać farbę do włosów i precyzyjnie ją nałożyć. Pędzel z miękkim włosiem ułatwia rozprowadzanie farby na włosach. Ponadto do mieszania farby do włosów można użyć miksera, takiego jak Framar Mighty Mixer. Aby uzyskać dodatkową pomoc, istnieje kilka innych akcesoriów, które mogą ci pomóc.

Akcesoria ochronne do farb

Aby zapobiec przedostawaniu się farby na skórę lub ubrania, można użyć akcesoriów ochronnych do farb. Na przykład chusteczki do usuwania farby Remover Wipes umożliwiają usunięcie farby z miejsc, w których nie powinna się ona znajdować. Ponadto można użyć Skin Protection, aby chronić skórę przed farbą. Gdy na krześle do stylizacji znajdują się osoby w okularach, dobrze jest użyć ochraniaczy na okulary Comair. Utrzymują one nóżki okularów w czystości podczas procesu farbowania.

Funkcjonalne akcesoria

Oprócz ochronnych akcesoriów do farbowania, istnieją różne funkcjonalne akcesoria do farbowania. Na przykład Indola Colour Scoop może pomóc w dodaniu precyzyjnej zawartości do mieszanki. Ponadto Comair Tubepress pomaga wyciskać tubki z farbą.

Zastosowanie profesjonalne i domowe

Akcesoria do farb Salontopper są odpowiednie zarówno dla profesjonalnych fryzjerów, jak i fryzjerów domowych. Akcesoria pomagają z powodzeniem farbować włosy na pożądany model. Niezależnie od tego, czy zmieniasz cały kolor włosów, czy wybierasz pasemka: akcesoria pomogą Ci.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.