dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Prostownica

Kiedy chcesz mieć naprawdę ładne proste włosy, prostownica jest Twoim najlepszym przyjacielem. Salontotal.pl ma szeroki wybór wysokiej jakości prostownic. Niezależnie od tego, czy masz grube czy cienkie włosy i czy chcesz układać włosy codziennie czy tylko od czasu do czasu. Zapoznaj się szybko z naszym asortymentem i dokonaj wyboru. Masz wątpliwości co do najlepszej opcji? Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą prostownicę do Twoich włosów.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Prostownica z płytami ceramicznymi

Chcesz mieć dodatkową ochronę dla swoich włosów? Następnie wybierz prostownicę z płytkami ceramicznymi. Dzięki nim włosy zyskują dodatkową ochronę przed wysoką temperaturą. Ponadto szybciej się nagrzewają i sprawiają, że włosy są wyjątkowo gładkie i błyszczące. Ten typ jest szczególnie polecany dla osób o cienkich lub średnio grubych włosach.

Uwaga: prostownica z powłoką ceramiczną to inaczej prostownica z płytkami ceramicznymi. Dzieje się tak dlatego, że powłoka jest położona na podłożu aluminiowym i z czasem może się ścierać. To jednak tylko wtedy, gdy używasz go bardzo często. Jeśli używasz prostownicy tylko kilka razy w miesiącu, dobrym wyborem będzie również powłoka ceramiczna.

Prostownica akumulatorowa

Potrzebujesz prostownicy w podróży? Wtedy przydaje się, jeśli masz bezprzewodowy. Z łatwością naładujesz je w domu i zabierzesz ze sobą. Dobra prostownica bezprzewodowa wytrzyma nawet godzinę, więc możesz spokojnie układać włosy w podróży. Jest to również przydatny gadżet w podróży, ponieważ nie potrzebujesz gniazdka elektrycznego!

Prostownik parowy

Aby mniej niszczyć włosy, zdecydowanie dobrym wyborem jest również wybór prostownicy parowej. Dzięki parze wodnej włosy są dobrze chronione i nawilżone podczas stylizacji. Dzięki temu nie tylko będziesz miała pięknie proste włosy, ale także Twoje włosy pozostaną jędrne i zdrowsze. Również w przypadku prostownic parowych mamy po prostu wybór temperatur i tu również najrozsądniej jest zacząć od niskiej temperatury, aby stopniowo dojść do właściwego ustawienia.

Zadbaj o swoje włosy

Upewnij się, że podczas układania włosów, są one dobrze wypielęgnowane. Dzieje się tak dlatego, że ciepło z prostownicy może być szkodliwe dla Twoich włosów, jeśli nie używasz odpowiednich produktów. W każdym przypadku, zawsze używaj produktu termoochronnego, aby chronić swoje włosy. Zaleca się również prostownicę z płytkami ceramicznymi, ponieważ znacznie mniej niszczą włosy. Wielkim nietaktem jest używanie go na mokrych włosach: włosy natychmiast się spalą! Wcześniej dobrze umyj włosy (najlepiej dwa razy), użyj odżywki, nałóż produkty termoochronne i dokładnie wysusz włosy podczas czesania.

Może być również stosowany do loków

Słowo sugeruje co innego, ale prostownice są również często używane do robienia loków. Upewnij się, że masz taką z zaokrągloną płytą ceramiczną. Owiń włosy wokół prostownicy na dole i przeciągnij je. W ten sposób stworzysz polerowane uderzenie lub loki na dole włosów. Zawsze wcześniej dokładnie sprawdź, czy Twoja prostownica nadaje się do robienia loków! Jednak niezależnie od rodzaju włosów, przy pierwszej stylizacji zawsze należy zacząć od najniższego ustawienia. Jeśli nie jesteś zadowolony, następnym razem użyj wyższego ustawienia. Dzięki temu nie będziesz niepotrzebnie narażać swoich włosów na zbyt wysoką temperaturę!

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Znalezienie odpowiedniej prostownicy może być trudne, więc nie wahaj się poprosić o naszą pomoc, jeśli jesteś w kropce! Nasi eksperci wiedzą o tym wszystko i mogą Ci dokładnie powiedzieć, jaki wybór będzie odpowiedni dla Twoich włosów.

Najczęściej zadawane pytania

Jaką temperaturę powinna mieć prostownica?

To, jak gorąca powinna być prostownica, zależy od grubości Twoich włosów. W przypadku cienkich włosów zalecamy maksymalnie 180 stopni. Czy masz ładną, gęstą głowę z włosami? Następnie możesz przejść do wyższych temperatur, ale zawsze testuj etapami, jak gorąco możesz iść. Nie chcesz od razu zniszczyć włosów, jeśli okażą się cieńsze niż myślałaś.

Czy prostownice są takie same jak lokówki?

Nie, ale są szczypce, które pozwalają na wykonanie obu czynności. Lokówka jest z reguły okrągła, a prostownica płaska. I oczywiście przeznaczenie też jest inne, lokówką tworzysz loki, prostownicą chcesz osiągnąć efekt odwrotny.

Jak często należy używać prostownic?

To jak często można używać prostownicy zależy od grubości włosów, ale w każdym razie zalecamy nie robić tego codziennie. Ciepło prostownicy uszkadza włosy, a Twoje włosy potrzebują czasu, aby się po tym zregenerować. Jeśli zauważysz, że Twoje włosy się niszczą, rzadziej używaj prostownicy.

Ile kosztują prostownice do włosów?

Salontopper oferuje prostownice już od 24,95 €, więc z pewnością nie muszą być drogie! Należy pamiętać, że tańsze prostownice przeznaczone są dla osób, które rzadziej z nich korzystają. Chcesz wiedzieć jaka jest najlepsza prostownica do włosów? Następnie skonsultuj się z naszym działem obsługi klienta lub poproś o radę swojego fryzjera.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.