dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Przetłuszczające się włosy

Częstym problemem z włosami u kobiet i mężczyzn są włosy przetłuszczające się. Może to być problem dziedziczny, ale może mieć również inne przyczyny. Zapobiegaj przetłuszczaniu się włosów i zapewnij swoim włosom i skórze głowy odpowiednią pielęgnację. W sklepie Salontotal.pl znajdziesz najlepsze produkty, takie jak szampon do włosów przetłuszczających się i kilka innych produktów do włosów.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
 • zobacz wszystko
 • zobacz mniej
Uitgelicht
Problemy skóry g?owy
Sk?adniki
Kategoria
 • zobacz wszystko
 • zobacz mniej
Cena
 • zobacz wszystko
 • zobacz mniej
Marka
 • zobacz wszystko
 • zobacz mniej

Przyczyny przetłuszczania się włosów

Tłuste włosy są spowodowane przetłuszczającą się skórą głowy. Gruczoły łojowe na skórze głowy produkują sebum, aby skóra była zdrowa i elastyczna. W przypadku tłustej skóry głowy produkowana jest zbyt duża ilość sebum, przez co włosy szybciej się przetłuszczają. Może to być spowodowane wahaniami hormonalnymi, stresem, niezdrową dietą, okresem dojrzewania, ciążą, temperaturą, stosowaniem niewłaściwych produktów do włosów, zbyt częstym myciem i szczotkowaniem włosów.

Co można zrobić z przetłuszczającymi się włosami?

Chcielibyśmy dać Ci kilka wskazówek, aby zmniejszyć przetłuszczanie się włosów:

1. Nie myj włosów zbyt często! Zbyt częste mycie włosów usuwa naturalne tłuszcze, co powoduje, że skóra głowy produkuje więcej sebum i powoduje przetłuszczanie się włosów. Myj je 2-3 razy w tygodniu i używaj suchego szamponu w razie potrzeby.
2. Używaj odżywki tylko na długości i końcach włosów. To właśnie one wymagają największej pielęgnacji.
3. Używaj produktów do włosów odpowiednich do przetłuszczającej się skóry głowy.
4. Myj włosy w niższej temperaturze wody.
5. Nie szczotkuj włosów zbyt często i jak najrzadziej trzymaj ręce we włosach.

Niezbędne produkty do włosów przetłuszczających się

Kup najlepsze produkty do włosów przetłuszczających się na Salontotal.pl. Jaki jest Twój ulubiony produkt?

Szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon do włosów przetłuszczających się delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Produkcja sebum zostaje zahamowana i przywrócona do równowagi. Ciesz się czystymi włosami i czystą skórą głowy! Przedstawiamy kilka naszych bestsellerów:

 • Kérastase Specifique Bain Divalent zawiera witaminę B6, która hamuje wydzielanie sebum. Jednocześnie włosy są odżywione i wzmocnione dzięki działaniu glicyny. Ciesz się mocniejszymi, zdrowszymi i mniej przetłuszczającymi się włosami.
 • Redken Amino Mint Scalp Shampoo to szampon oczyszczający, który zapewnia przywrócenie równowagi produkcji sebum. Działanie mięty zapewnia przyjemne uczucie świeżości. Używając tego szamponu, będziesz cieszyć się czystą i świeżą skórą głowy.
 • Szampon L’Oréal Professionnel SE Scalp Advanced Dermo-purifier Shampoo usuwa nadmiar sebum ze skóry głowy i włosów. Skóra jest oczyszczona, co pomaga regulować produkcję sebum.

Suchy szampon

Suchy szampon jest naprawdę niezbędnym produktem, jeśli masz skłonność do przetłuszczania się włosów. Używaj go między myciami jako odświeżacza, dzięki czemu możesz odłożyć mycie na jakiś czas. Niektóre z naszych bestsellerów obejmują:

 • Wella Professionals EIMI Dry Me pochłania nadmiar sebum dzięki mączce z tapioki. Włosy zyskują większą objętość i matową teksturę.
 • Odżywka Sebastian Professional Drynamic zawiera cząsteczki pudru, które zapewniają wchłanianie nadmiaru sebum i nadają włosom większą objętość, teksturę i wyrazistość.
 • Szampon Redken Deep Clean Dry Shampoo ma piękny kwiatowy zapach. Suchy szampon pochłania nadmiar sebum i osady, zapewniając uczucie czystości i świeżości.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.