dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Sortowanie

Za stronę
System Professional
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

System Professional

System Professional to pierwsza marka, która stworzyła linię produktów odpowiadającą na indywidualne potrzeby włosów. W 1974 roku firma macierzysta Wella, System Professional, zadbała o to, aby indywidualne diagnozy włosów były wyznacznikiem przy komponowaniu odpowiednich produktów pielęgnacyjnych. Produkty te są idealne do użytku domowego i poprawiają kondycję włosów.

Ekskluzywne doświadczenie w salonie oparte na kondycji Twoich włosów

W ciągu ostatnich 40 lat System Professional zdołał stworzyć osobistą "mapę włosów" dla każdego człowieka. Na tej podstawie analizowana jest elastyczność, zdrowie i witalność włosów. Wszystko to zależy od ilości lipidów we włosach. Substancja ta poprawia poziom energii włosów. Zapewnia również, że łuska włosa jest i pozostaje zintegrowana i elastyczna. Po tym skanie, z gamy produktów można wybrać ponad 147 milionów kombinacji, aby dopasować je do potrzeb Twoich włosów.

Najpopularniejsze produkty System Professional

Nie jest możliwe wybranie jednego ulubionego produktu z gamy System Professional. To, jakich produktów potrzebujesz, zależy całkowicie od rodzaju Twoich włosów. Możesz to sprawdzić wykonując indywidualną analizę włosów na stronie internetowej System Professional. Systemy System Professional są podzielone na trzy filary. Produkty Color Save zapewniają zachowanie pięknego koloru włosów, a także chronią strukturę keratynową. Produkty Hydrate dbają o to, abyś był nawilżony i nie wysuszał włosów. Dla każdego znajdzie się więc odpowiedni produkt System Professional! Zapoznaj się z bogatą ofertą.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.