dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

System Professional

System Professional był pierwszą marką, która opracowała linię produktów odpowiadającą na indywidualne potrzeby włosów. Firma macierzysta Wella, poprzez swoje produkty System Professional w 1974 roku, zapewniła, że indywidualna diagnoza włosów jest naczelną zasadą przy zestawianiu odpowiednich produktów pielęgnacyjnych. Produkty są idealne do użytku domowego i poprawiają kondycję włosów

Sortowanie

Za stronę
System Professional
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Problemy skóry g?owy
Sk?adniki
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

 

Ekskluzywne doświadczenie salonu oparte na kondycji włosów

W ciągu ostatnich 40 lat System Professional zdołał stworzyć spersonalizowaną "mapę włosów" dla każdej osoby. Jest ona wykorzystywana do analizy elastyczności, zdrowia i witalności włosów. Wszystko to zależy od ilości lipidów we włosach. Substancja ta poprawia poziom energii włosów. Zapewnia również integralność i elastyczność łuski włosa. Po tym skanowaniu można wykonać ponad 147 milionów kombinacji z asortymentu, aby dokładnie dopasować je do potrzeb włosów.

Najpopularniejsze produkty System Professional

Wybór jednego ulubionego produktu z linii System Professional nie jest możliwy. Wynika to z faktu, że całkowicie zależy od rodzaju włosów, jakich produktów potrzebujesz. Dowiesz się tego, wykonując indywidualną analizę włosów na stronie internetowej System Professional. Systemy System Professional są jednak podzielone na trzy filary. Produkty Colour Save zachowują piękny kolor włosów i chronią strukturę keratynową. Produkty Hydrate zapewniają nawilżenie i zapobiegają wysuszeniu. Tak więc każdy znajdzie odpowiedni produkt System Professional dla siebie! Zapoznaj się z szeroką gamą produktów już wkrótce.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.