dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Produkty zdrowotne

Witaminy, olejki czy nakładki na usta: to wszystko produkty zdrowotne. Na stronie Salontotal.pl można znaleźć różne produkty dla zdrowia. Te produkty zdrowotne wspierają zdrowie ludzi. Ponadto mamy wiele produktów, które pomagają w zdrowiu niemowląt. Już teraz zapoznaj się z asortymentem Salontotal.pl i ciesz się produktami zdrowotnymi.

Sortowanie

Za stronę
Sk?adniki
Kategoria
Cena
Marka

Czym są produkty zdrowotne?

Produkty zdrowotne nie są lekami, ale produktami objętymi ustawą o towarach. Istnieją dwa rodzaje produktów: do użytku wewnętrznego i do użytku zewnętrznego. Witaminy i suplementy to przykłady produktów do użytku wewnętrznego. Maści i kremy zaliczane są do produktów do użytku zewnętrznego.

Dlaczego produkty zdrowotne?

W Holandii dostępne są różne produkty, takie jak witaminy, minerały, suplementy, preparaty ziołowe i leki homeopatyczne. Produkty te mają za zadanie wspierać zdrowie i zmniejszać objawy. Należy pamiętać, że produkty te nie są lekami, a ich stosowanie nie zastąpi zdrowego stylu życia.

Produkty zdrowotne dla niemowląt

W Salontopper mamy też wiele produktów zdrowotnych dla dzieci. Mamy między innymi chusteczki i kremy dla dzieci. Na przykład Klorane Baby Liniment to produkt do pielęgnacji skóry wokół pieluszki. Jest to produkt nawilżający i odżywiający, który zmniejsza podrażnioną skórę. Klorane Baby Eryteal 3-in-1 Diaper Change Ointment to także krem na odparzenia pieluszkowe dla wszystkich skór, który łagodzi i chroni skórę, dając jej czas na regenerację.

Wegańskie produkty zdrowotne

Produkty wegańskie można znaleźć również na stronie Salontotal.pl. Są to produkty, przy których tworzeniu nie wykorzystano zwierząt. Na naszej stronie możesz filtrować produkty, które są wegańskie. Mamy też produkty dla dzieci, które są wegańskie. Posiadamy również inne produkty Vegan, takie jak kosmetyki do makijażu czy szampony.

Zamawianie produktów zdrowotnych od Salontotal.pl

Szukasz produktów zdrowotnych? W takim razie zapoznaj się z naszą szeroką ofertą. Dodatkowo na stronie Salontotal.pl można zamówić produkty z wieloma korzyściami . Jeśli zamówisz produkty w niedzielę do piątku przed godziną 22:00, dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć paczkę do Twojego domu następnego dnia. Ponadto otrzymujesz darmową dostawę od 35 euro. Nasza obsługa klienta jest dostępna dla wszystkich Twoich pytań od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00. Chętnie pomożemy!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.