dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Transformacja włosów

Transformacja włosów to zmiana długości, koloru lub tekstury włosów. Są różne sposoby na zmianę fryzury. Trwałe, półtrwałe i tymczasowe transformacje włosów mogą zrobić wielką różnicę. Poznaj produkty z oferty Salontotal.pl, które ułatwiają transformację włosów.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Jak działa reshaping włosów?

Reshaping włosów może być trwały, półtrwały lub tymczasowy. Dzięki papilotom możesz na przykład zmienić swoje włosy w tymczasowe loki. Efekt skrętu papilotów utrzymuje się przez kilka godzin i łatwo schodzi z włosów. Zmiana semipermanentna to metoda stylizacji włosów, w której efekt znika po jednym lub dwóch myciach. Transformacje włosów z trwałą ondulacją trwają najdłużej. Polega to na użyciu cieczy chemicznej, a następnie zmianie kształtu. Trwa to przez kilka tygodni.

Trwała zmiana kształtu włosów

Czasami osoby z kręconymi włosami lubią mieć proste włosy, albo panie z prostymi włosami marzą o lesie kolorów: rozwiązaniem jest trwała zmiana kształtu włosów. Zmiana ta polega na dodaniu włosom loków lub fal. Odbywa się to poprzez podgrzewanie włosów specjalnymi szpilkami do koloryzacji i nakładanie trwałych balsamów. W efekcie otrzymujemy włosy kręcone lub falowane.

Rodzaje trwałej ondulacji

Istnieją różne rodzaje trwałej ondulacji, takie jak trwała alkaliczna, trwała bez amoniaku i trwała cyfrowa. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety i może dać inny rodzaj transformujących się włosów. Alkaliczna trwała jest najbardziej powszechna i oferuje największą kontrolę nad wzorami loków. Trwały bez amoniaku jest łagodniejszy dla włosów i mniej szkodliwy dla zdrowia. Cyfrowe urządzenia do trwałej ondulacji wykorzystują gorące wałki i cyfrową kontrolę temperatury, co zapewnia precyzję i mniejsze uszkodzenia.

Postanowienie w sprawie Salontotal.pl

Czy teraz też chciałabyś zmienić swoją fryzurę? Następnie odkryj gamę włosów transformujących od Salontotal.pl. Możesz złożyć zamówienie z wieloma korzyściami, takimi jak darmowa dostawa przesyłki od 35 euro. Jeśli zamówisz produkty w niedzielę do piątku przed godziną 22:00, Twoje zamówienie zostanie dostarczone następnego dnia. Wielu innych poszło przed Tobą, składając zamówienie, ponieważ obecnie mamy ocenę 9,4 w opiniach klientów. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.