dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Adaptery i stacje ładujące

Salontotal.pl Sprzedajemy różne adaptery i stacje ładujące do ładowania na przykład trymera lub maszynki do strzyżenia. Wszystkie adaptery i stacje ładujące mają przyjemny długi przewód, dzięki czemu nie musisz skręcać się w trudne zakręty, ale możesz ładować maszynki do strzyżenia lub trymer w dowolnym miejscu i czasie. czytaj więcej >

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Kategoria
Cena
Marka

Adapter

Adapter jest niezbędny podczas korzystania z narzędzia elektrycznego. Zapewnia on zasilanie sieciowe i zasila urządzenia elektryczne. To bardzo irytujące, gdy maszynka do strzyżenia lub trymer nadal działa prawidłowo, ale zgubiłeś przewód do ładowania. Szkoda kupować nowe urządzenie tylko dla przewodu. Na szczęście istnieje rozwiązanie! Na tej stronie znajdziesz różne stacje ładujące i adaptery, dzięki którym możesz nadal ładować swoje narzędzie, gdy przewód zostanie zgubiony lub uszkodzony.

Rodzaje adapterów i stacji ładujących

Na stronie Salontotal.pl znajdziesz różne rodzaje adapterów i stacji ładujących do swoich narzędzi. Niektóre z nich to:

  • Moser/Wahl Adapter 6000, którego można używać do różnych trymerów i maszynek do strzyżenia włosów firm Moser, Wahl i Ermila. Kabel ma długość około trzech metrów. Ten adapter jest odpowiedni między innymi dla Wahl Super Trimmer i Moser Chromini Pro. Sprawdź wcześniej numer typu swojej maszynki do strzyżenia i sprawdź, czy adapter jest do niej odpowiedni.
  • Salonline Adapter Europe - United Kingdom to wtyczka służąca do konwersji wtyczki europejskiej na wtyczkę w Wielkiej Brytanii. Wtyczka może być używana przy napięciu 240 V i zawiera bezpiecznik. Wtyczka może być używana w następujących krajach: Wielka Brytania, Irlandia, Malta, Malezja i Singapur.
  • Strona Andis Adapter for Profoil Shaver pasuje do golarki Andis Profoil TS-1 Shaver i Andis Profoil TS-2 Shaver Plus.

Jak wybrać odpowiedni adapter?

Przy zakupie ważne jest, aby wybrać właściwy adapter. Dlatego należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją produktu adaptera, który chcesz kupić (często zawiera ona informacje o tym, do jakich narzędzi jest odpowiedni) oraz specyfikacją starego adaptera. Zapewni to wybór odpowiedniej wersji dla danego narzędzia. Na stronie Salontotal.pl można znaleźć ładowarki do różnych narzędzi, takich jak golarki i rozdrabniacze.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.