dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Adaptery i stacje ładowania

W Salontopper sprzedajemy różne adaptery i stacje ładujące służące do ładowania np. trymerów czy klipsów. Wszystkie adaptery i stacje ładujące mają ładny długi przewód, dzięki czemu nie musisz się wykręcać w trudnych zakrętach, ale możesz ładować swoje klipsy lub trymer gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.


Adapter

Adapter jest niezbędny podczas używania narzędzia elektrycznego. Zapewnia bowiem zasilanie sieciowe i zasila urządzenia elektryczne. To bardzo denerwujące, gdy Twoja maszynka do strzyżenia/trymera nadal działa dobrze, ale zgubiłeś kabel do ładowania. Szkoda kupować nowe urządzenie tylko dla przewodu. Na szczęście jest na to rozwiązanie! Na tej stronie znajdziesz różne stacje ładujące i adaptery, dzięki którym będziesz mógł nadal ładować swoje narzędzie, gdy Twój przewód zostanie zgubiony lub przerwany.

Rodzaje adapterów i stacji ładowania

W Salontopper znajdziesz różnego rodzaju adaptery i stacje ładowania dla swoich narzędzi. Niektóre z tych typów to:

  • Moser/Wahl Adapter 6000, którą możesz wykorzystać do różnych trymerów i maszyn do strzyżenia włosów firm Moser, Wahl & Ermila. Kabel ma długość około trzech metrów. Ten adapter pasuje między innymi do Wahl Super Trimmer i Moser Chromini Pro. Należy wcześniej sprawdzić numer typu klipsownicy i sprawdzić, czy adapter jest do niej odpowiedni.
  • Strona Salonline Adapter Europe - United Kingdom to wtyczka służąca do konwersji wtyczki europejskiej na wtyczkę w Wielkiej Brytanii. Wtyczka może być używana przy napięciu 240 V i zawiera bezpiecznik. Ta wtyczka może być używana w następujących krajach: Wielka Brytania, Irlandia, Malta, Malezja i Singapur.
  • Strona Andis Adapter for Profoil Shaver pasuje do golarki Andis Profoil TS-1 oraz do golarki Andis Profoil TS-2 Shaver Plus.

Jak wybrać odpowiedni adapter?

Przy zakupie ważne jest, aby dokonać właściwego wyboru. Dlatego należy dokładnie przyjrzeć się specyfikacji produktu adaptera, który chcemy kupić (często jest tam napisane, do jakich narzędzi się nadaje) oraz specyfikacji na starym adapterze. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz odpowiednią wersję dla swojego narzędzia. W Salontopper znajdziesz ładowarki do różnych narzędzi, takich jak golarki czy split-ender .

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.