dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Wagi cyfrowe

Dzięki cyfrowej wadze ważenie produktów do koloryzacji włosów nie jest już problemem! Ważysz produkty z dokładnością do grama, aby uzyskać odpowiednie proporcje mieszanki. Pozwala to na stworzenie najpiękniejszych efektów kolorystycznych. Czy używasz już wagi cyfrowej do ważenia swoich barwników, wywoływaczy lub wybielaczy? Ułatw sobie zadanie i kup wagę fryzjerską już teraz na Salontotal.pl.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
Marka

Waga fryzjerska

Cyfrowa waga fryzjerska służy do ważenia produktów do koloryzacji włosów, takich jak farby do włosów, rozjaśniacze i wywoływacze. Ważąc te produkty, zapewniasz odpowiednie proporcje mieszania, ponieważ dzięki cyfrowej wadze fryzjerskiej ważysz produkty z dokładnością do grama. Uzyskujesz odpowiednią równowagę między kolorem włosów a wywoływaczem. Zapewnia to najlepsze efekty podczas farbowania włosów. Dzięki temu unikniesz również sytuacji, w której zużyjesz zbyt wiele produktów i będziesz musiała wyrzucić połowę z nich. Szukasz dobrej cyfrowej wagi fryzjerskiej? W takim razie Salontotal.pl to miejsce, w którym warto być! Ułatw sobie ważenie farby do włosów, używając dobrej wagi cyfrowej.

Rodzaje wag

Najczęściej spotykaną wagą fryzjerską jest waga cyfrowa. Są one dostępne w różnych kolorach i funkcjach. Czy chciałbyś mieć wodoodporną wagę? W takim razie polecamy stronę Sibel Waterproof Weegschaal. Jest to czarna waga cyfrowa, która świetnie nadaje się do ważenia farb do włosów. Połóż na wadze tacę z barwnikami i umieść w niej produkty. Od razu zobaczysz ile gramów dodałeś. Dzięki temu uzyskasz odpowiednio dobrane produkty do koloryzacji włosów. Wykonanie koloryzacji włosów jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie! Upewnij się, że po umieszczeniu pojemnika na wadze ustawisz liczbę gramów na zero.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.