dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Zapachy dla mężczyzn

Podaruj sobie wspaniały zapach, używając perfum. Niezależnie od tego, czy używasz perfum na co dzień, czy tylko na specjalne okazje, mamy idealne męskie zapachy na wszystkie chwile. Kupuj swoje ulubione zapachy męskie już teraz na Salontotal.pl!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka

Najlepsze zapachy dla mężczyzn

Zapach jest bardzo osobisty, dlatego trudno powiedzieć, jakie są najlepsze męskie zapachy. Wolisz ciężkie męskie zapachy czy słodkie i świeże? W naszym asortymencie znajdziesz kilka ładnych zapachów dla mężczyzn. Wybierasz nowe perfumy na specjalną okazję, jak wieczór na randce czy dzień ślubu? A może szukasz ładnych męskich zapachów, które możesz nosić w pracy, ale także na wieczorne wyjście? W takim razie Salontotal.pl to miejsce, w którym warto być. Wybierz swoje ulubione perfumy i pozwól innym i sobie cieszyć się pysznym zapachem!

Rada dotycząca prezentu: Perfumy zawsze miło jest podarować, a jeszcze milej dostać. Idź w stronę znanego zapachu lub wybierz coś innego.

Różne rodzaje zapachów dla mężczyzn

Oczywiście na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów męskich zapachów. Możesz wybrać zapach, który lubisz i który Ci odpowiada. Męskie zapachy mają również odmiany Eau de Toilette i Eau de Parfum, ale jaka jest różnica? Woda toaletowa ma mniejsze stężenie składników zapachowych, ten zapach z reguły nieco szybciej znika ze skóry. Jeśli spryskasz się Eau de Parfum, która ma większe stężenie składników zapachowych, będziesz dłużej czuć zapach swoich perfum.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.