dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Witaminy do włosów

Popraw kondycję swoich włosów stosując witaminy na włosy. Stymuluje wzrost włosów, zapobiega ich łamaniu i wypadaniu. Włosy będą wyglądały na zdrowsze, mocniejsze i bardziej błyszczące! Ty też chcesz dla swoich włosów tego, co najlepsze, prawda? Witaminy do włosów kupisz teraz na Salontotal.pl.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Problemy ze skór? g?owy
Sk?adniki
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka

Najlepsze witaminy dla włosów

Najlepsze witaminy na włosy są dla każdego inne. Szukasz witamin do włosów, które zapobiegną ich łamaniu lub pobudzą je do wzrostu? Salontotal.pl posiada szeroki wybór różnych witamin do włosów. Oprócz poprawy stanu włosów od wewnątrz, ważna jest również ich pielęgnacja od zewnątrz. Dlatego oprócz witamin na włosy, należy stosować dobre kosmetyki do włosów. Spraw, by Twoje włosy były mocniejsze i zdrowsze dzięki odpowiednim produktom!

Jedną z naszych witamin do włosów jest Foligain Hair Stimulating Supplement. Suplementy te zawierają blokery DHT, minerały i witaminę. Stymulują wzrost włosów i jednocześnie sprawiają, że włosy stają się grubsze, pełniejsze i zdrowsze. Oprócz poprawy stanu włosów, chcesz również zadbać o piękniejsze paznokcie i skórę? W takim razie Mediceuticals Bao-Med Supplementen są tym, czego potrzebujesz. Kapsułki te są bogate w minerały i witaminy, które poprawiają stan skóry, włosów i paznokci.

Przed użyciem witamin do włosów koniecznie zapoznaj się z instrukcją, jak prawidłowo ją stosować!

Wyniki

Potrzebujesz trochę cierpliwości, zanim zaczniesz widzieć wyniki. Po okresie około 3 do 6 miesięcy może zacząć widocznie zmieniać włosy. Włosy są stymulowane do wzrostu, zapobiega łamaniu się włosów, a Ty cierpisz na mniejsze wypadanie włosów. Dzięki jego stosowaniu włosy zaczynają wyglądać zdrowiej i sprawiają wrażenie mocniejszych i pełniejszych. Ciesz się pięknymi i zdrowymi włosami!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.