dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Tangle Teezer

Znasz to uczucie, kiedy chcesz rozczesać włosy, ale grzebień grzęźnie w splątanych kosmykach i boleśnie wyrywa włosy z głowy? Właśnie wtedy na ratunek przychodzi Tangle Teezer! Tangle Teezer to rewolucyjna szczotka do włosów specjalnie zaprojektowana, aby bez wysiłku rozplątywać sploty bez bólu i uszkodzenia włosów. Sekret tkwi w unikalnym kształcie i elastycznym włosiu Tangle Teezer, które gładko przesuwa się po włosach i rozplątuje nawet najbardziej uporczywe sploty.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Charakterystyka Tangle Teezer

  • Unikalny kształt
  • Elastyczne włosie
  • Rozczesuje splątane włosy
  • Bez bólu

Charakterystyka Tangle Teezer

  • Unikalny kształt
  • Elastyczne włosie
  • Rozczesuje splątane włosy
  • Bez bólu

Tangle Teezer mini

Jesteś zawsze w ruchu i nie masz czasu na rozczesywanie włosów w domu? Bez obaw! Tangle Teezer jest kompaktowy i przenośny, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem dla Twojego intensywnego stylu życia. Włóż go do torebki, plecaka, a nawet kieszeni i zabierz ze sobą wszędzie. Niezależnie od tego, czy idziesz do pracy, podróżujesz, czy wychodzisz na noc, zawsze możesz wyciągnąć tę szczotkę i szybko odświeżyć włosy. Wybierz Tangle Teezer mini, jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca!

Szczotka Tangle Teezer dla całej rodziny

Tangle Teezer jest odpowiednia nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Wszyscy wiemy, jak trudne może być rozczesywanie włosów dzieci, zwłaszcza jeśli są one podatne na plątanie. Dzięki Tangle Teezer rozczesywanie włosów dziecka staje się o wiele łatwiejsze i bezbolesne. Miękkie włosie jest delikatne dla skóry głowy i zapobiega łzom i krzykom podczas czesania. Pożegnaj się więc z łzami i przywitaj szczęśliwe dzieci z nieplączącymi się włosami!

Ulubione produkty szczotek Tangle Teezer od Salontotal.pl

Długie włosy? Zaufaj nam, Tangle Teezer Salon Elite you nódig. Niezależnie od tego, czy włosy są mokre, czy suche, Tangle Teezer bezboleśnie i z łatwością usuwa sploty. W rzeczywistości: szczotkowanie tą szczotką przypomina prawdziwy masaż głowy i dlatego jest bardzo odpowiednia dla osób z chorobami skóry głowy. Można nawet z łatwością rozczesać sploty z przedłużanych włosów. Tak, szczotka Tangle Teezer doskonale nadaje się do rozczesywania włosów dzieci i loków, ponieważ ich rozczesywanie nie sprawia już bólu. Wyjeżdżasz na wakacje? Szczotka Tangle Teezer Compact Styler ma te same zalety, co jej większy brat, ale ma idealny rozmiar podróżny! Zdejmowana pokrywa zapewnia, że szczotka pozostaje czysta i wolna od puszenia się i brudu!

Historia Tangle Teezer

Świat po raz pierwszy naprawdę poznał Shauna P, twórcę szczotki zapobiegającej plątaniu się włosów Tangle Teezer, kiedy zaprezentował swój pomysł w programie telewizyjnym "The Dragon's Den" w 2007 roku. O tym, że sędziowie programu również nie mają mądrości, świadczy fakt, że pomysł zostaje bezlitośnie odrzucony. Shaun P, który słyszy, że jego pomysł to "strata czasu", nie poprzestaje na tym. Stylista fryzur z ponad 10-letnim doświadczeniem w legendarnych salonach Vidal Sassoon w Nowym Jorku i Los Angeles ma rację.

Tangle Teezer pojawia się na rynku w tym samym roku i natychmiast rozchodzi się w liczbie 35 000 sztuk. Dobry pomysł może być najważniejszym kluczem do sukcesu, ale nie jedynym. Przedsiębiorczość, wytrwałość i duża doza szczęścia są równie ważne. Jurorzy programu The Dragon's Den mogli uważać, że pomysł na szczotkę zapobiegającą plątaniu się włosów był bezwartościowy, ale strona internetowa Tangle Teezer została zalana zainteresowanymi widzami. I chociaż początkowo szczotka ta miała być produkowana tylko w kolorze czarnym, nieplanowany wariant różowy okazał się bardzo popularny.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.