dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

La Riche Directions

Lakier La Riche Directions można podsumować w kilku słowach: bez amoniaku, bez nadtlenku, bez PPD, bez składników pochodzenia zwierzęcego i ścisła polityka "no-animal", cruelty-free i vegan. Dzięki temu La Riche Directions oferuje nie tylko najlepszą koloryzację do pimpowania włosów, ale także najbezpieczniejszy wybór zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Dlatego na stronie Salontotal.pl sprzedajemy wiele kolorów La Rich Directions. Można więc społecznie świadomie farbować włosy na najpiękniejsze kolory. Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena

Kolory z La Riche Directions

Czy lubisz ekstremalny kolor? Poppy Red, Dark Tulip, Flamingo Pink, Mandarin, Violet, Lagoon Blue, Apple Green, Silver, White Toner, Fluorescent Glow. Moglibyśmy tak wymieniać dalej! Szukasz więc nowego koloru włosów? La Riche Directions ma chyba najbardziej dziwaczny i szeroki wybór kolorów. Przy ogromnej liczbie 36 różnych kolorów, wybór odpowiedniego jest trudnym zadaniem. Nie możesz wybrać? Zawsze można kupić kilka kolorów! Tak naprawdę można też samodzielnie mieszać kolory. Tak wiele jest możliwe z farbą La Riche Directions!

La Riche Directions alergeny

La Riche Directions zawiera bardzo niewiele składników, które podrażniają skórę i włosy, ale dla pewności przetestuj najpierw produkty na kawałku skóry, np. na wewnętrznej stronie łokcia lub za uchem. Umyj kawałek skóry, osusz ręcznikiem, rozmaż odrobinę farby na skórze i pozostaw do wyschnięcia. Następnie umyć i wysuszyć kawałek w ten sam sposób. Zauważyłeś, że Twoja skóra reaguje podrażnieniem, obrzękiem, swędzeniem lub zaczerwienieniem? Jeśli tak, to wolę nie używać produktu La Riche Directions.

Zastosowanie La Riche

Chętnie wyjaśnimy najlepszy sposób aplikacji farby La Riche Directions. Umyć włosy szamponem o zrównoważonym PH i osuszyć je ręcznikiem. Następnie przetestuj farbę na niewidocznym fragmencie włosów, pozostawiając ją na 15-30 minut. Ilość łyżeczki do herbaty jest do tego wystarczająca. Następnie spłucz i wysusz włosy jak zwykle. Zadowolony? Wtedy można zacząć prawdziwe farbowanie z La Riche!

  1. Załóż rękawice ochronne i stare kolory
  2. Umyj włosy szamponem o zrównoważonym PH. Nie pomijaj tego kroku: zapewnia on najlepszy efekt farbowania włosów La Riche Directions.
  3. Wyczesać farbę we włosy, dzięki czemu lekko się spieni. Upewnij się, że pokryłeś wszystkie włosy.
  4. Pozostawić na 15-30 minut, aż do uzyskania pożądanego koloru. Czy jest właściwa, dowiesz się z testu, który wykonałeś przed
  5. Spłukać ciepłą wodą. Najlepiej nie spłukiwać po twarzy i ciele, dlatego radzimy nie wchodzić pod prysznic w tym kroku.
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.