dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Płukanie kolorów

Płukanie w kolorze ma wiele zalet. Praktycznie nie cierpisz na przerosty, bo po kilkukrotnym praniu kolor coraz bardziej blednie. Dzięki temu możesz też częściej wypróbowywać inny kolor! Nie podoba ci się kolor? Potem jest znowu na zewnątrz z zaledwie kilkoma praniami. Ponadto, po użyciu płukanki włosy sprawiają wrażenie zdrowszych niż po farbowaniu, a także bardziej błyszczą.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena
Marka

Płukanka do włosów

Dzięki płukance dodajesz pigment do włosów i możesz stworzyć cieplejsze lub chłodniejsze odcienie. Ten pigment jest wypłukiwany z włosów po trzech do sześciu myciach. Zawiera dużo mniej agresywnych składników niż farba do włosów, dlatego jest łagodniejsza dla włosów. Na przykład, czy Twoje włosy są bardzo zniszczone po wielu farbowaniach, ale nadal chcesz mieć świeży i nowy kolor? Następnie zdecyduj się na płukankę, a Twoje włosy będą Ci wdzięczne!

Chcesz zachować swój kolor jak najdłużej? Wtedy radzimy uważać na chlorowaną wodę i promienie słoneczne. Zarówno chlorowana woda, jak i słońce spowodują, że Twój kolor wyblaknie i wkrótce zaczniesz widzieć go mniej. Zadbaj o swoje włosy, nawilżając je na przykład delikatną maską do włosów, a będziesz mogła cieszyć się nowym, pięknym kolorem włosów przez długi czas.

Płukanie farby u fryzjera

Płukanka koloryzująca jest często stosowana w salonie fryzjerskim. Fryzjer używa go między innymi do korekty koloru włosów i sprawienia, że będzie on całkowicie odpowiadał Twoim potrzebom. Istnieją różne rodzaje, z których może korzystać fryzjer. Na przykład masz mocny lub słaby płyn do płukania; mocny pozostaje na wiele prań, podczas gdy słaby zmywasz z 3 do 10 prań. Oprócz tych od fryzjera, są też delikatne płukanki koloryzujące do użytku domowego!

Dobre płukanie koloru

Ważne jest, aby wybrać dobrej jakości płukankę koloryzującą, dzięki czemu kolor wyjdzie dobrze, a Ty będziesz mogła cieszyć się efektami na dłużej. Oprócz płukanki koloryzującej, dostępne są także delikatne odżywki koloryzujące i maski koloryzujące, między innymi po to, aby nadać włosom ładny odcień. Oprócz pigmentu kolorystycznego, odżywka i/lub maska kolorystyczna ma również właściwości bardzo pielęgnacyjne i stosujesz je jak zwykłe odżywki i maski. Dzięki odżywce koloryzującej lub masce koloryzującej cieszysz się imponującymi efektami przy minimalnym wysiłku.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.