dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Alpecin Shampoo

Co dokładnie robi Alpecin Shampoo dla Twoich włosów? Wypadanie włosów jest często dziedziczne. Cykl wzrostu cebulek włosowych jest zaburzony przez męski hormon testosteron. Powoduje to łysienie i wypadanie włosów. Stosując Alpecin Caffeine Complex, przedłuża fazy wzrostu cebulek włosowych i zapobiega dziedzicznemu wypadaniu włosów. Zwalcza również problemy skóry głowy, takie jak swędzenie i łuszczenie się włosów. Czy cierpisz na wypadanie włosów lub problemy ze skórą głowy? W takim razie zdecydowanie jesteś we właściwym miejscu z szamponem Alpecin z Salontotal.pl!


Charakterystyka Alpecin

 • Zwalcza wypadanie włosów
 • Stymuluje wzrost włosów
 • Dla mężczyzn

Charakterystyka Alpecin

 • Zwalcza wypadanie włosów
 • Stymuluje wzrost włosów
 • Dla mężczyzn

 

Jak działa szampon Alpecin

Szampon Alpecin jest przeznaczony do zwalczania wypadania włosów i stymulowania ich wzrostu. Produkty zawierają aktywne składniki, które odżywiają cebulki włosów i promują wzrost włosów. Szampon jest odpowiedni dla mężczyzn i może być stosowany codziennie. Szampon dokładnie oczyszcza włosy i zapewnia zdrową skórę głowy.

Najbardziej znane szampony firmy Alpecin

Alpecin ma szeroką gamę produktów, które można kupić w Salontopper. Tym samym jest to 5 znanych szamponów:

 • Tuning: Alpecin Tuning Shampoo jest specjalnie opracowany dla włosów w kolorze ciemnego blondu do czarnego. Zwalcza wypadanie włosów i sprawia, że ciemne włosy zachowują swój piękny kolor. Sprawia również, że włosy wyglądają na pełniejsze.
 • Double Effect: Alpecin Dubbel Effect Shampoo został specjalnie opracowany do zwalczania najczęstszych problemów skóry głowy u mężczyzn, czyli wypadania włosów i łupieżu.
 • Sport: Alpecin Sport Shampoo został specjalnie opracowany dla mężczyzn, którzy podczas uprawiania sportu forsują się do granic możliwości. W rezultacie często cierpią na wypadanie włosów, ponieważ zużywasz dużo energii i twoje ciało zaczyna oszczędzać ją gdzie indziej, co może objawiać się wypadaniem włosów.
 • Kofeina: Alpecin Cafeïne Shampoo powoduje, że cebulki włosów są reaktywowane. Dzięki temu włosy są znacznie mocniejsze i tworzą widoczną objętość na włosach. Po użyciu włosy łatwiej się układają i są mocno utrwalone.
 • Płyn: Alpecin Liquid Shampoo zapewnia, że korzenie włosów pozostają aktywne, co sprzyja wzrostowi włosów. Sprawia również, że włosy są mocniejsze.

Inne produkty do włosów Alpecin

Oprócz tego, że znasz już różne warianty szamponu Alpecin, istnieją inne produkty, które oferują. Wśród nich przykładem jest Alpecin Medicinal Fresh Haartonic. To faktycznie zapewnia, że stymuluje skórę głowy i zwalcza irytacje skóry głowy. Alpecin Tuning cream to krem do włosów czarnych, który sprawia, że siwe włosy znikają i farbują się na kolor brązowy do czarnego. Mieszasz to ze swoim zwykłym woskiem lub żelem. Możesz również wybrać Alpecin Medicinal Special Lotion, który zapobiega wypadaniu włosów spowodowanemu przez zestresowaną lub wrażliwą skórę głowy. Biologicznie aktywny kompleks roślinny wspiera i normalizuje naturalne funkcjonowanie skóry głowy oraz chroni przed podrażnieniami skóry. Krótko mówiąc, ta marka ma w swojej ofercie kilka produktów do włosów, które sprawią, że będziesz mogła wrócić do swojej fryzury.

Założenie Alpecin

Założona w 1905 roku firma Alpecin była początkowo producentem leków. Firma rozwijała się przez lata i stała się wiodącą marką do pielęgnacji włosów. Marka znana jest z innowacyjnych produktów opracowanych przy pomocy badań naukowych.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.