dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Szampon Biolage

W szamponie Biolage znajdziesz przede wszystkim składniki botaniczne. Marka ta wierzy w moc natury. Jej produkty przynoszą olśniewające rezultaty i do dziś uszczęśliwiają stylistów na całym świecie. Między innymi szampon Biolage to profesjonalny kosmetyk przeznaczony do oczyszczania i kondycjonowania włosów. Zawiera ekstrakty roślinne i nie zawiera parabenów, dzięki czemu jest łagodny zarówno dla włosów jak i skóry. Szampon Biolage ma przyjemną jakość i jest dobry dla środowiska, ponieważ jest wykonany z naturalnych składników starannie dobranych, aby zmaksymalizować ich skuteczność bez szkody dla środowiska. Znana ze swoich innowacyjnych produktów marka posiada szeroki wybór szamponów specjalnie zaprojektowanych, aby zaspokoić potrzeby różnych rodzajów włosów. Sprawdź produkty już teraz na Salontotal.pl! Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Problemy ze skór? g?owy
Problemy z w?osami
Sk?adniki
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Szampon Biolage przyjazny dla środowiska

Twórcy m.in. szamponu Biolage wierzyli w zrównoważony rozwój, naturę i bycie dobrym dla planety. Marka produkuje więc w sposób zrównoważony, a od 2015 roku jej fabryka w Burgos w Hiszpanii jest neutralna pod względem emisji C02. Tutaj cała energia jest generowana przez panele słoneczne, a wszystkie ścieki są oczyszczane i ponownie wykorzystywane. Pracuje się tu także z plastikiem pochodzącym w 95% z recyklingu i marka stale to poprawia. Przez lata Biolage stał się liderem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów. Zarówno jeśli chodzi o pielęgnację włosów, jak i o zmniejszenie swojego śladu węglowego.

Marka stojąca za szamponem Biolage

Biolage to marka profesjonalnych kosmetyków do włosów założona przez Arniego Millera, który wierzył, że naturę można doskonale wykorzystać do ochrony i odżywiania włosów. Marka opiera się na nauce o naturalnym wzroście włosów i mocy natury do naprawy i poprawy uszkodzeń włosów. Produkty zawierają ekstrakty roślinne i nie zawierają parabenów, dzięki czemu są łagodne zarówno dla włosów, jak i skóry. Marka oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji włosów, od szamponów i odżywek po produkty do stylizacji i kuracje. Wykorzystując innowacyjne technologie i badania kliniczne, marka nadal jest liderem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów. Pracownicy stoją za profesjonalizmem, uczciwością, zdrowiem i za naturą.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.