dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Szampon Biolage

W szamponie Biolage znajdziemy przede wszystkim składniki botaniczne. Marka wierzy w siłę natury. Jej produkty zapewniają olśniewające rezultaty i do dziś sprawiają, że styliści są zadowoleni na całym świecie. Między innymi szampon Biolage to profesjonalny produkt do pielęgnacji włosów przeznaczony do oczyszczania i kondycjonowania włosów. Zawiera ekstrakty roślinne i nie zawiera parabenów, dzięki czemu jest łagodny zarówno dla włosów jak i skóry. Szampon Biolage ma przyjemną jakość i jest dobry dla środowiska, ponieważ jest wykonany z naturalnych składników starannie dobranych, aby zmaksymalizować ich skuteczność bez szkody dla środowiska. Znana ze swoich innowacyjnych produktów marka posiada szeroki wybór szamponów specjalnie zaprojektowanych, aby zaspokoić potrzeby różnych rodzajów włosów. Sprawdź produkty już teraz na Salontotal.pl! Czytaj więcej >>

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena

Szampon Biolage eco-friendly

Twórcy m.in. szamponu Biolage wierzyli w zrównoważony rozwój, naturę i bycie dobrym dla planety. Marka produkuje więc w sposób zrównoważony i od 2015 roku jej fabryka w Burgos w Hiszpanii jest neutralna pod względem C02. Tutaj cała energia jest wytwarzana przez panele słoneczne, a wszystkie ścieki są oczyszczane i ponownie wykorzystywane. Działa również w oparciu o plastik pochodzący w 95% z recyklingu, a marka stale to udoskonala. Przez lata Biolage stał się liderem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów. Zarówno jeśli chodzi o pielęgnację włosów, jak i o zmniejszenie swojego śladu węglowego.

Marka stojąca za szamponem Biolage

Biolage to marka profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów założona przez Arniego Millera, który wierzył, że naturę można doskonale wykorzystać do ochrony i odżywiania włosów. Marka opiera się na nauce o naturalnym wzroście włosów i mocy natury do naprawy i poprawy uszkodzeń włosów. Produkty zawierają ekstrakty roślinne i nie zawierają parabenów, dzięki czemu są łagodne zarówno dla włosów jak i skóry. Marka oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji włosów, od szamponów i odżywek po produkty do stylizacji i kuracje. Wykorzystując innowacyjną technologię i badania kliniczne, marka nadal jest liderem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów. Pracownicy stoją za profesjonalizmem, uczciwością, zdrowiem i za naturą.

Kup szampon Biolage na stronie Salontotal.pl

Chciałybyście już teraz przetestować ten pyszny szampon Biolage? W takim razie zamów teraz swoje ulubione produkty na stronie Salontotal.pl, a my dostarczymy je do Twojego domu tak szybko, jak to możliwe. Jeśli zrobisz to w niedzielę do piątku przed 22:00, to już następnego dnia może zostać dostarczony do Twojego domu. Przy zamówieniu za 35 euro lub więcej koszty wysyłki są całkowicie bezpłatne. Masz pytania dotyczące produktu lub innych spraw? Następnie prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Są one dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00 oraz w sobotę od 10:00 do 16:00. Chętnie pomożemy!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.