dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.2/5

Clippers

Pełne przycięcie lub podcięcie. Dobra para klipsów może ci w tym pomóc. Posiadamy szeroki wybór klipsów wszystkich marek. Zarówno klipsy akumulatorowe jak i wtyczkowe oraz w różnych rozmiarach. Posiadamy również akcesoria do klipsów!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów

Maszynki do strzyżenia włosów występują oczywiście w wielu różnych rozmiarach, kształtach i markach. Dzięki nim fryzjerzy i barberzy tworzą piękne krótkie fryzury, pełne precyzyjnej pracy i pięknych przejść. Czym jednak jest dobry klips fryzjerski i jakie marki są używane przez fryzjerów. Profesjonalne i popularne marki to Wahl, Moser i Babyliss Pro. Zdaniem wielu, marki te należą do najlepszych maszynek do strzyżenia włosów.

Akcesoria do maszynek do strzyżenia

Maszynki do strzyżenia włosów nadają się do grubego golenia. Aby ciąć przy różnych ustawieniach, użyj wbudowanych grzebieni do mocowania lub oddzielnych grzebieni do mocowania. Jeśli zgubisz grzebień w swoim trymerze, często są one dostępne oddzielnie.

Aby dobrze ogolić lub przyciąć włosy, Twoja maszynka do strzyżenia musi być w jak najlepszym stanie. Dlatego ważne jest, aby je odpowiednio czyścić, smarować i dezynfekować. Używaj profesjonalnych sprayów do konserwacji, takich jak Blade Sprays i Clipper Oils. Często łączą one w sobie smarowanie i dezynfekcję. Dzięki temu ostrza będą ostre i czyste, a skóra zdrowsza po użyciu klipsów.

Clippery Bezprzewodowe

Wiele z nich ma jeszcze przewód, ale jest też wiele klipsów bezprzewodowych. Ich zaletą jest to, że oczywiście można ich używać wszędzie, o ile są naładowane i nie fatygujemy się z takim głupim przewodem. To, czy kosiarka bezprzewodowa czy przewodowa jest dla Ciebie, zależy oczywiście od tego, jak jej używasz. Jeśli często używasz go w tym samym miejscu, to przewód jest w porządku, ale jeśli często zabierasz go ze sobą, gdy jesteś w drodze, to może być bardziej wygodne, że klipy są akumulatorowe.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.