dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Seksowne włosy

Jeśli chcesz stworzyć fryzurę z dużą ilością objętości lub po prostu chcesz mieć pewność, że Twoje włosy wyglądają dobrze i zdrowo, z Sexy Hair osiągniesz swój wymarzony efekt. W marce nieustannie pracują nad dostarczaniem produktów, które sprawiają, że czujemy się seksownie i są otwarci na zmiany, które prowadzą do lepszych efektów. Dodatkowo Sexy Hair bierze pod uwagę ziemię. Opakowanie wykonane jest w 100% z tworzywa PCR, które nadaje się do recyklingu. I są również przyjazne dla zwierząt; nie testują produktów i składników Sexy Hair na zwierzętach. Profesjonalna gama kosmetyków do włosów So Sexy Hair sprawia, że wewnętrzne "ja" każdego z nas zaczyna błyszczeć. Czytaj więcej >>

 

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Problemy z w?osami
Sk?adniki
Kategoria
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Ustanowienie Sexy Hair

Firma Sexy Hair została założona w 1998 roku w Los Angeles przez Michaela O'Rourke. Jego salon używał produktów, które jego zdaniem nie były wystarczająco dobre, więc postanowił założyć własną markę fryzjerską. Marka została zainspirowana pięknem ludzi, którzy mieszkali w Los Angeles. Ta inspiracja przyszła w wielu formach; przepiękny look, piękny street style czy plażowy look. Według Sexy Hair, prawdziwe piękno pochodzi z wewnątrz i jest ostateczną formą pewności siebie. W logo Sexy Hair znajduje się gwiazda, która symbolizuje niesamowite rzeczy, które mogą się zdarzyć, gdy pozwolisz swojej wewnętrznej gwieździe zabłysnąć.

Linie produktów

Marka stała się sławna dzięki wielkiej czerwonej puszce lakieru do włosów, ale Sexy Hair to znacznie więcej. W skład jej linii produktowych wchodzą produkty do stylizacji i pielęgnacji zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Sexy Hair oferuje idealne produkty dla każdego rodzaju włosów, aby stworzyć najlepszy efekt. W skład linii produktów wchodzą na przykład szampony, odżywki, woski i żele. Ponadto w ofercie znajdują się produkty do każdego rodzaju włosów: farbowanych, suchych, cienkich czy kręconych.

Produkty Sexy Hair na Salontotal.pl

Jeśli stałeś się tak entuzjastycznie nastawiony do Sexy Hair jak my, możesz kupić produkty z wieloma korzyściami na stronie Salontotal.pl. Wielu innych przeszło przed Tobą, ponieważ obecnie w opiniach klientów otrzymaliśmy ocenę 9,4. 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.