dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Balmain hair gear

Sprzęt do włosów Balmain to luksusowa marka specjalizująca się w produktach do pielęgnacji włosów i narzędziach do stylizacji najwyższej jakości. Salontotal.pl jest jednym z autoryzowanych sprzedawców Balmain Hair i oferuje szeroką gamę produktów i akcesoriów do włosów Balmain, w tym szczotkę do suszenia Balmain, przedłużanie włosów, treski, lokówki i wiele innych. Jeśli szukasz najwyższej jakości produktów do włosów Balmain, Salontotal.pl jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia.Niezależnie od tego, czy szukasz subtelnej zmiany, czy dramatycznej transformacji, produkty do włosów Balmain na Salontotal.pl mają coś dla każdego.

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej

Charakterystyka Balmain

  • Luksusowa marka
  • Najwyższa jakość

Charakterystyka Balmain

  • Luksusowa marka
  • Najwyższa jakość

Balmain Włosy

Balmain Paris Hair Couture ma ponad 40 lat doświadczenia w łączeniu produktów do włosów z najnowszymi trendami z wybiegów. Wszystkie produkty do włosów Balmain Paris są inspirowane najnowszymi sekretami zza kulis, dlatego produkty odzwierciedlają wszystko, czego stylowa kobieta potrzebuje, aby stworzyć wygląd godny wybiegu. Balmain zwraca uwagę na każdy najmniejszy szczegół, a także DNA nieustannie prowadzi badania w celu stworzenia najlepszych technik zapewniających najwyższą jakość. Przez lata Balmain stworzył wiele szacunku i zaufania, więc piękna marka jest zawsze szanowana. Długoterminowa wizja Balmain opiera się na historii marki, kreatywności i innowacji. Sukces Balmain Paris Hair Couture zapewnia obiecującą przyszłość pełną luksusowych, godnych couture produktów do włosów.

Przedłużenia Balmain

Jednym z najbardziej popularnych produktów są przedłużenia Balmain Extensions. Nie jest to zaskakujące: przedłużenia są niezwykle wysokiej jakości i wykonane z prawdziwych ludzkich włosów. Balmain Extensions dają nieskończone możliwości. Znajdziesz tu Balmain Hair Professional Collection dla pięknych przedłużeń włosów, Ready to Wear Collection dla tych, którzy chcą mieć ładną grzywkę lub zabawny kucyk na imprezie oraz Professional Aftercare Collection, aby zadbać o swoje przedłużenia i zachować ich piękno przez długi czas. Z Balmain Extensions masz gwarancję pięknej fryzury, a żadna fryzura czy długość włosów nie jest niemożliwa.

Stylizacja i pielęgnacja włosów Balmain

Oprócz słynnych przedłużeń, Balmain posiada piękną linię Hair Styling & Care. W ramach tych dwóch grup znajdziesz najlepsze produkty do pielęgnacji, takie jak maski do włosów Balmain, szampony Balmain, odżywki Balmain, olejki Balmain, a także spraye teksturyzujące Balmain salt, żele do stylizacji Balmain i grzebienie Balmain. W produktach można dostrzec odzwierciedlenie trendów mody Balmain, co oznacza, że produkty są zawsze modne i sprawiają wrażenie bardzo luksusowych. Dlatego też, używając produktu Balmain naprawdę czuje się jak prawdziwe doświadczenie spa. Salontopper jest oficjalnym sprzedawcą Balmain Hair w Holandii i dlatego możesz przyjść do nas ze wszystkimi swoimi życzeniami dotyczącymi Balmain.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.