dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Serum do włosów Kérastase

Dla silnej pielęgnacji włosów dobrym produktem jest serum do włosów Kérastase. Serum jest płynem pełnym działających składników, które mogą wnikać w głąb włosów i skóry głowy, zapewniając głębokie działanie. Stosując serum do włosów Kérastase, możesz zmierzyć się z różnymi problemami włosów i skóry głowy, ponieważ unikalne formuły zostały opracowane dla różnych problemów i rodzajów włosów.

Sortowanie

Za stronę
Kérastase
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Cena

Kérastase Serum

Kiedy Twoje włosy wymagają dodatkowej pielęgnacji lub masz problem ze skórą głowy, który się utrzymuje, serum do włosów może zmienić wszystko. Serum Kérastase pozwala uporać się z różnymi problemami, od wypadania włosów po łupież lub po prostu suche włosy, dla każdego problemu Kérastase ma linię z dopasowanym serum do pielęgnacji włosów.

Serum na noc Kérastase

Co może być lepszego niż wstać z pięknymi włosami. W marce też musieli tak myśleć, bo serum na noc Kérastase pozwala działającym składnikom wykonywać swoją pracę przez całą noc. W ten sposób składniki wnikają głęboko we włosy, dzięki czemu działają wyjątkowo dobrze. Do włosów suchych przeznaczone jest serum na noc Nutritive 8H, a do włosów farbowanych blond Cicanuit - serum Blond Absolu.

Serum na wypadanie włosów

Serum Kérastase Genesis i Genesis Homme to przykład kuracji do włosów, która dzięki długotrwałemu stosowaniu może zmniejszyć ich wypadanie. To serum na wypadanie włosów stymuluje skórę głowy i zdrowy, grubszy wzrost włosów, dzięki czemu włosy stają się pełniejsze i rosną dłużej. Stosowanie go codziennie przez 6 tygodni zmniejsza wypadanie włosów i sprawia, że przerzedzone włosy znów wyglądają na pełniejsze.

Serum na skórę głowy

Jeśli masz problemy ze skórą głowy, takie jak łupież lub tłusta skóra głowy, serum Kérastase może pomóc. Symbiosis i Specifique skupiają się na przywróceniu mikrobiomu na skórze głowy. Kiedy są one wytrącone z równowagi, powoduje to problemy ze skórą głowy. Poprzez umieszczenie odpowiednich składników w serum do skóry głowy, Kérastase przywraca skórze głowy codzienną pielęgnację.

Serum do skóry głowy Kérastase jest dostarczane w szklanej butelce z pipetą. Pipeta ułatwia nakładanie serum na skórę głowy. Dzięki temu można łatwo rozprowadzić je na różnych obszarach i nie używać zbyt dużo serum, dzięki czemu wystarcza ono na długo.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.