dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Pielęgnacja włosów dla dzieci

Pielęgnacja włosów jest ważną częścią codziennej pielęgnacji dziecka. Ważne jest, aby używać odpowiednich produktów do włosów dzieci, ponieważ często mają one wrażliwą skórę głowy i cienkie włosy. Na tej stronie znajdziesz gamę produktów dla niemowląt i dzieci, które są specjalnie przeznaczone do pielęgnacji włosów dzieci.

 

Sortowanie

Za stronę
Kategoria
Marka

Szampon dla dzieci: łagodny i pielęgnujący

Aby oczyścić skórę głowy i włosy dziecka, niezbędny jest dobry szampon. Szampony przeznaczone specjalnie dla dzieci są często łagodne i pozbawione ostrych składników. Delikatnie oczyszczają włosy, a specjalna formuła "bez łez" sprawia, że szampon nie szczypie dziecka w oczy.

Pielęgnacja kręconych włosów u dzieci: dodatkowa uwaga na odżywianie i nawilżanie

Kręcone włosy wymagają dodatkowej pielęgnacji, również w przypadku dzieci. Ten rodzaj włosów jest często bardziej suchy i potrzebuje więcej składników odżywczych niż włosy proste. Czy Twoje dziecko ma kręcone włosy? W takim razie używaj specjalnych produktów do włosów kręconych, takich jak odżywcza maska lub odżywka bez spłukiwania.

Spray zapobiegający plątaniu się włosów: bez łez podczas czesania

Zapewne kojarzysz to zjawisko: splątane włosy. Są one nie tylko irytujące i bolesne, ale czasami również trudne do rozczesania. Spray zapobiegający pl ątaniu się włosów jest właściwie niezbędnym produktem w rutynowej pielęgnacji włosów dziecka. Spray ten ułatwia rozczesywanie włosów i zapobiega bólowi podczas szczotkowania. Używając sprayu zapobiegającego plątaniu się włosów, zauważysz, że włosy dziecka rzadziej się plączą, a czesanie staje się o wiele przyjemniejsze.

Akcesoria do włosów dla dzieci: zabawne i praktyczne dodatki

Oprócz odpowiednich produktów do pielęgnacji włosów, warto również zaopatrzyć się w akcesoria do włosów. Umożliwiają one między innymi tworzenie zabawnych fryzur na włosach dziecka. Pomyśl na przykład o wesołych gumkach do włosów, opaskach i spinkach, które utrzymają włosy z dala od twarzy. Lub delikatną szczotkę do rozczesywania włosów.

Dobra pielęgnacja włosów dla dzieci zaczyna się od wyboru odpowiednich produktów i akcesoriów. Salontotal.pl U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby włosy Twojego dziecka były zdrowe i piękne. Zapoznaj się z naszą ofertą i odkryj najlepsze produkty do pielęgnacji włosów Twojego dziecka!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.