dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Filtry przeciwsłoneczne

Jeśli chcesz chronić wrażliwą skórę dziecka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, niezbędne są filtry przeciw słoneczne. Wynika to z faktu, że skóra dziecka jest o wiele bardziej wrażliwa niż skóra osoby dorosłej.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Sk?adniki
Kategoria
Cena
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Marka

Krem przeciwsłoneczny dla niemowląt: dodatkowa ochrona dla małych dzieci

Zawsze regularnie smaruj skórę dziecka obfitą warstwą kremu (co najmniej SPF 30). Ich skóra jest znacznie cieńsza i bardziej wrażliwa niż skóra starszych dzieci i dorosłych. Zawsze nawilżaj skórę dziecka podczas słonecznej pogody, nawet jeśli przebywa ono głównie w cieniu. Wybierz filtr SPF opracowany specjalnie dla wrażliwej skóry dziecka, który nie zawiera szkodliwych składników. Zalecamy trzymanie dzieci z dala od słońca tak często, jak to możliwe przez pierwszy rok życia.

Jak często należy nakładać krem przeciwsłoneczny na dziecko?

Regularnie nakładaj krem przeciwsłoneczny, aby chronić skórę dziecka przed słońcem. Nakładaj krem z filtrem co najmniej pół godziny przed wyjściem na zewnątrz. Następnie powtarzaj tę czynność co dwie godziny lub częściej, jeśli dziecko dużo się poci lub bawi w wodzie. Ważne: pamiętaj również o ponownym nałożeniu SPF po wysuszeniu.

Jaki filtr przeciwsłoneczny dla dziecka?

Właściwy faktor dla dziecka zależy od rodzaju jego skóry. W przypadku dzieci należy zawsze stosować co najmniej faktor 30. Czy Twoje dziecko ma jasną karnację? W takim przypadku zaleca się stosowanie wyższego filtra, takiego jak SPF 50. Wskazówka: wybierz krem z ochroną przed promieniowaniem UVA i UVB.

Jak długo działa krem przeciwsłoneczny?

Po otwarciu kremu przeciwsłonecznego jego trwałość wynosi około 12 miesięcy . Po tym okresie należy kupić nową butelkę. Wynika to z faktu, że działanie ochronne kremu zmniejsza się wraz z upływem czasu. Aby zachować jakość tak długo, jak to możliwe, najlepiej przechowywać filtr SPF w chłodnym, suchym miejscu.

Najlepszy krem przeciwsłoneczny dla dziecka

Możesz wybierać spośród setek różnych filtrów przeciwsłonecznych, ale pamiętaj, aby wybrać ten opracowany specjalnie dla Twojego dziecka. Wynika to z faktu, że produkty te nie zawierają szkodliwych substancji i są łagodne dla skóry dzieci. Wybierz na przykład krem przeciwsłoneczny Naif . Naïf product Zapewnia on delikatnej skórze niemowląt i dzieci maksymalną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Więc zawsze stosuj SPF i ciesz się słonecznymi dniami razem!

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.