dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Krem do pupy

Jeśli chcesz zadbać o delikatną skórę dziecka w okolicy pieluszkowej, krem do pupy jest niezbędnym produktem. Wynika to z faktu, że skóra ta bardzo cierpi z powodu wilgoci i tarcia, które mogą szybko powodować podrażnienia.

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Huidtype
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
Marka

Dlaczego krem pod pieluszkę jest tak ważny?

Skóra w okolicy pieluszkowej jest bardzo wrażliwa i delikatna. Noszenie pieluszki i zawarta w niej wilgoć powodują tarcie, które może szybko podrażnić skórę. Może to prowadzić między innymi do wysypki pieluszkowej. Krem do pośladków utrzymuje skórę miękką i elastyczną, zmniejszając w ten sposób ryzyko podrażnień i wysypki. Pomaga również szybciej leczyć i goić wszelkie wysypki. Krem do pośladków jest więc bardzo istotnym produktem do pielęgnacji skóry.

Jak stosować maść na pośladki?

Maść na pośladki jest bardzo łatwa w użyciu. Najpierw dobrze oczyść skórę łagodnymi chusteczkami przy każdej zmianie pieluszki. Po oczyszczeniu skóry nałóż na nią cienką warstwę maści na pośladki. Zapewni to warstwę ochronną, dzięki czemu wilgoć i tarcie będą mniej podatne na podrażnienia. Wybierz specjalną maść na pośladki dla niemowląt.

Krem do pośladków Naif

Bardzo popularną ma ścią na pośladki jest Naif billencreme. Oto niektóre z zalet tej maści na pośladki:

  • Chroni skórę dziecka przed zaczerwienieniem, wysypką pieluszkową i podrażnieniem skóry
  • Działakojąco i naprawczo dzięki tlenkowi cynku, rumiankowi i witaminie E
  • Odpowiednia dla wrażliwej skóry dziecka, w tym skóry bardzo suchej i z egzemą
  • Natychmiast leczy odparzeniapieluszkowe

Ochrona skóry za pomocą kremu do pośladków

Klorane Używając kremu do pośladków, takiego jak te od Naïf lub , chroniszi pielęgnujesz skórę swojego malucha w najlepszy możliwy sposób. Stosując w domu delikatny krem do pupy, zapobiegniesz podrażnieniom i sprawisz, że Twoje dziecko będzie czuło się komfortowo i wy godnie.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.