dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Mydło do rąk

Finezyjne mydło do rąk jest niezbędne w każdym gospodarstwie domowym czy zakładzie pracy. Za pomocą mydła do rąk czyści się dłonie. W Salontopper znajdziesz różne mydła do rąk o wspaniałym zapachu. Twoje dłonie po umyciu będą nie tylko czyste, ale również będą pysznie pachnieć!

Sortowanie

Za stronę
Uitgelicht
Sk?adniki
Rodzaj prezentu
Kategoria
Cena
Marka

Mydło w płynie do rąk

Twoje ręce stale mają kontakt z zanieczyszczeniami. Aby znów mieć czyste ręce, ważne jest ich regularne mycie. Zawsze używaj mydła podczas mycia rąk! Dzieje się tak dlatego, że zawiera substancje powierzchniowo czynne, które zmywają brud z rąk. Nie używasz mydła? Wtedy są szanse, że brud pozostanie na Twoich rękach. Mydło nie tylko pomaga usunąć brud, ale działa również przeciw wirusom i bakteriom.

W naszym asortymencie znajdziesz delikatne mydła w płynie do rąk, dobra rzecz: wersja płynna jest bardzo ekonomiczna, a więc tania w użyciu.

Jak mam umyć ręce?

Jeśli podczas mycia rąk będziesz przestrzegać poniższych kroków, możesz mieć pewność, że wszystkie zabrudzenia zostały usunięte z rąk:

  • Krok 1: najpierw dokładnie zmocz dłonie.
  • Krok 2: weź z pompki trochę mydła w płynie.
  • Krok 3: potrzyj dłonie, upewniając się, że góra i dół dłoni są dobrze spłukane. Dobrze uwzględnić również obszary między palcami i opuszki palców.
  • Krok 4: upewnij się, że myjesz ręce przez co najmniej 20 sekund, aby produkt mógł prawidłowo wykonać swoje zadanie.
  • Krok 5: spłucz dłonie, a następnie dokładnie osusz.

Kupić mydło do rąk

Szukasz delikatnego mydła do rąk z pompką, ale nie jesteś pewien, na który rodzaj się zdecydować? Dwa delikatne mydła z naszej oferty to:

- Spa of Iceland Hand Soap 300ml delikatnie oczyszcza dłonie, zachowując jednocześnie naturalną równowagę nawilżenia skóry. Mydło zawiera kojące ekstrakty z rokitnika i czystą islandzką sól morską. Bogaty w minerały produkt zapewnia miękką i zdrową skórę, ma delikatny zapach islandzkiego mchu & tymianku.

- Strona Haan Hand Soap 350ml Sunset Fleur zapewnia idealnie czyste dłonie bez ich wysuszania. Produkt ten składa się z delikatnej mieszanki kwiatowych zapachów i wysokiej jakości formuły żelowej opartej na Coco Nucifera i Aloe Vera. Mydło z kogutem jest również nadal dostępne w: Margarita Spirit (posiada nuty zapachowe jasnych, podnoszących na duchu i orzeźwiających cytrusów) oraz Purifying Verbena (posiada świeży zapach kwiatu werbeny). Mydła Haana nadają się do ponownego napełnienia, więc wystarczy zachować opakowanie i nie trzeba go wyrzucać.

Żel do dezynfekcji rąk a mydło do rąk

Butelka dezynfekującego żelu do rąk jest łatwa do noszenia i można szybko zdezynfekować ręce. Choć butelka żelu do rąk może być dobrze stosowana jako uzupełnienie mycia rąk, to nie jest jego zamiennikiem! Nawet jeśli żel do rąk może znacznie zmniejszyć poziom bakterii, nie zmniejsza szans na rozprzestrzenianie się wirusów. Najlepsze jest dokładne umycie rąk wodą z mydłem.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.