dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Aunt Jackie's Leave-in

Aunt Jackie's Leave-in to produkt do pielęgnacji włosów odpowiedni dla osób z kręconymi, puszącymi się włosami i innymi rodzajami włosów, które wymagają dodatkowego nawilżenia i pielęgnacji. Salontotal.pl Możesz znaleźć kilka wariantów Aunt Jackie's Leave-in w , więc upewnij się, że wybierasz ten, który odpowiada Twoim potrzebom. Odkryj zalety tej fantastycznej marki już teraz!

Sortowanie

Za stronę
Aunt Jackie's
Hairtype
Uitgelicht
Sk?adniki
Cena

Zalety odżywki bez spłukiwania Aunt Jackie's Leave-in Conditioner

Odżywka bez spłukiwania Aunt Jackie to świetny sposób na nawilżenie i odżywienie włosów bez ich obciążania. Zawiera naturalne składniki, które sprawiają, że włosy są miękkie, lśniące i mniej się puszą. To sprawia, że jest to świetny produkt dla osób poszukujących naturalnych produktów do pielęgnacji włosów.

Kolejną zaletą odżywki Aunt Jackie's Leave-in jest to, że jest ona odpowiednia dla różnych rodzajów i tekstur włosów. Niezależnie od tego, czy masz kręcone, puszące się czy proste włosy, produkt ten może pomóc zmiękczyć, nawilżyć i zmniejszyć puszenie się włosów. Jest również idealny dla osób, które chcą chronić swoje włosy przed wysoką temperaturą narzędzi do stylizacji.

Stosowanie odżywki bez spłukiwania Aunt Jackie's Leave-in

Aby jak najlepiej wykorzystać odżywkę Aunt Jackie's Leave-in, należy przestrzegać kilku wskazówek:

  • Nakładaj na wilgotne włosy: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się nakładanie odżywki na wilgotne włosy po umyciu ich szamponem i odżywką.
  • Rozprowadź równomiernie: Nałóż odżywkę na włosy i rozprowadź ją równomiernie palcami lub grzebieniem. Pamiętaj, aby nie nakładać produktu zbyt blisko nasady włosów, aby ich nie obciążyć.
  • Pozostaw włosy do naturalnego wyschnięcia: Aby ograniczyć puszenie się włosów, zaleca się pozostawienie ich do naturalnego wyschnięcia zamiast używania suszarki. Jeśli nadal chcesz je wysuszyć, użyj dyfuzora na niskiej temperaturze.
  • Łącz z innymi produktami Aunt Jackie: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, połącz Leave-in z innymi produktami z linii Aunt Jackie's, takimi jak szampon i odżywka.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.