dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Szczotka do suszarki Babyliss

Szczotka do włosów Babyliss umożliwia stylizację włosów na wiele sposobów. Niezależnie od tego, czy chcesz wysuszyć włosy, zakręcić je, czy nadać im fale, szczotka do suszarki Babyliss spełni Twoje pragnienia. Babyliss jest zaufaną marką w branży pielęgnacji włosów i ma w swojej ofercie kilka narzędzi do stylizacji. Dzięki szczotce do suszarki Babyliss możesz bez wysiłku sprawić, że Twoje włosy będą lśniące i gładkie. Odkryj urządzenie na Salontotal.pl i ciesz się różnymi korzyściami.


Funkcjonalna szczotka do suszarki Babyliss

Szczotka do suszarki Babyliss łączy w sobie moc suszarki do włosów z funkcjonalnością okrągłej szczotki, umożliwiając suszenie i stylizację włosów za jednym razem. To narzędzie zostało zaprojektowane z różnymi ustawieniami ciepła i prędkości, dzięki czemu możesz wybrać idealną kombinację dopasowaną do rodzaju włosów i pożądanego stylu. Suszarko-lokówka Babyliss pozwala bez wysiłku nadać włosom objętość, połysk i gładkość. Okrągłe włosie zapewnia gładką i łatwą stylizację, umożliwiając rozczesywanie włosów przy jednoczesnym nadawaniu im objętości i tekstury. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać gładką, prostą fryzurę, czy po prostu chcesz dodać falom objętości, szczotka do suszarki Babyliss oferuje wiele opcji.

Do użytku profesjonalnego i domowego

Szczotka do suszarki Babyliss jest odpowiednia nie tylko dla profesjonalnych fryzjerów, ale także do użytku domowego. Dzięki wygodnej konstrukcji szczotka do suszarki wygodnie leży w dłoni, umożliwiając stylizację włosów bez wysiłku. Co więcej, urządzenie zostało wykonane z dobrych, lekkich materiałów. Długi przewód zapewnia elastyczność i swobodę ruchów podczas użytkowania. Możesz więc stylizować włosy tak, jak chcesz.

 

Korzystanie ze szczotki do suszarki

Szczotka do suszarki Babyliss jest łatwa w użyciu. Szczotka działa najlepiej na włosach osuszonych ręcznikiem. Opcjonalnie można zastosować ochronę termiczną, aby zapewnić włosom dodatkową ochronę przed wysoką temperaturą. Przed rozpoczęciem należy wybrać żądane ustawienia ciepła i prędkości na szczotce suszarki do włosów. Sposób ich ustawienia zależy od rodzaju włosów i pożądanego stylu. W przypadku loków zacznij od nasady włosów i kieruj się w stronę końcówek. Owiń włosy wokół szczotki i powoli przesuwaj szczotkę po włosach. Aby zwiększyć objętość fryzury, podnieś szczotkę suszarki w kierunku nasady włosów podczas suszenia. Powtarzaj te czynności aż do całkowitego wysuszenia i ułożenia włosów. Następnie ciesz się pięknym wyglądem.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.