dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Prostownica Babyliss

Wystylizowane włosy bez uszkodzeń: z prostownicą Babyliss to możliwe. Dzięki przyjaznej dla użytkownika powłoce, prostownica Babyliss łatwo przesuwa się po włosach, nie uszkadzając ich. Ponadto, prostownica Babyliss jest niezwykle bezpieczna w użyciu, między innymi dzięki długiemu przewodowi i funkcji automatycznego wyłączania. Odkryj ofertę Salontopper i ciesz się swoimi wystylizowanymi włosami.


Cechy prostownicy Babyliss

Prostownice Babyliss cieszą się dużą popularnością ze względu na profesjonalną jakość oraz łatwość obsługi. Kluczową cechą prostownicy Babyliss jest powłoka ceramiczna. Powłoka ta zapewnia, że prostownica nagrzewa się równomiernie, dzięki czemu na włosach nie pozostają plamy ciepła, gdyż może to je uszkodzić. Ponadto powłoka ceramiczna sprawia, że prostownica łatwo przesuwa się po włosach, nadając im gładki i lśniący wygląd.

Cechy prostownicy Babyliss

Prostownica od Babyliss jest łatwa w użyciu, między innymi dzięki regulacji temperatury i funkcji automatycznego wyłączania. Dzięki regulatorowi temperatury ustawiasz ciepło. Przy ustawianiu możesz wziąć pod uwagę grubość i strukturę swoich włosów. Może to być dobre, jeśli masz cienkie lub zniszczone włosy, ponieważ obniżenie temperatury zapobiega dalszym uszkodzeniom. Funkcja automatycznego wyłączania jest poręcznym zabezpieczeniem. Zapobiega ona zbytniemu nagrzaniu się urządzenia bez użycia. Ponadto produkty Babyliss mają inne przydatne funkcje, takie jak bardzo długi przewód lub cyfrowy ekran, który pokazuje temperaturę.

Dlaczego warto wybrać prostownicę Babyliss?

Prostownica Babyliss to niezawodna i wysokiej jakości prostownica, która sprawia, że włosy są gładkie i lśniące. Dużą zaletą prostownicy jest to, że można ją stosować do wszystkich rodzajów włosów. Poza tym, można z niej korzystać w bardzo prosty sposób: podłączasz ją do prądu, ustawiasz tempraturę i po nagrzaniu się urządzenia zaczynasz układać włosy. Aby zapobiec uszkodzeniom włosów, możesz używać prostownicy w połączeniu z lakierem termoochronnym. Ponadto, prostownicę Babyliss możesz z łatwością wyczyścić wilgotną ściereczką. Przedłuża to jej żywotność i usuwa wszelkie pozostałości po produktach do pielęgnacji włosów.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.