dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Biolage Strength Recovery

 

Odkryj innowacyjną moc Biolage Strength Recovery, zainspirowaną naturalnym blaskiem wokół nas. Ta rewolucyjna linia oferuje regenerację zniszczonych włosów w sposób, który nie tylko ożywia Twoje kosmyki, ale także szanuje naszą planetę.

Dzięki wegańskiej formule i zaangażowaniu w praktyki wolne od okrucieństwa, ta kolekcja jest błogosławieństwem dla Ciebie i dla otaczającego nas świata. Ale to nie koniec. Biolage idzie o krok dalej, wybierając bardziej zrównoważone opakowania, w których część plastiku pochodzi z recyklingu, zapewniając, że miłości do włosów towarzyszy szacunek dla natury.

Biolage Strength Recovery oferuje nie tylko naprawę, ale także nadzieję dla tych, którzy cierpią z powodu zniszczonych włosów. Jest to obietnica naturalnej siły, zapakowana w starannie opracowane produkty, które obejmują nie tylko Twoje zamki, ale także naszą planetę. Podaruj swoim włosom miłość i troskę, na jaką zasługują, jednocześnie przyczyniając się do czystszego, piękniejszego świata.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Uitgelicht
Kategoria
Cena

Biolage Strength Recovery do włosów zniszczonych

Odkryj innowacyjną moc Biolage Strength Recovery, zainspirowaną naturalnym blaskiem wokół nas. Ta rewolucyjna linia oferuje regenerację zniszczonych włosów dzięki wegańskiej formule i zaangażowaniu w praktyki wolne od okrucieństwa, jednocześnie okazując szacunek dla naszej planety dzięki bardziej zrównoważonym opakowaniom. Obiecuje nie tylko regenerację, ale także nadzieję dla tych, którzy cierpią z powodu zniszczonych włosów, przyjmując obietnicę naturalnej siły, zapakowanej w starannie wykonane produkty dla czystszego, piękniejszego świata.

Produkty Biolage Stength Recovery

Odkryj odmładzającą moc Biolage dzięki szerokiej gamie produktów do pielęgnacji włosów, zaprojektowanych w celu podkreślenia naturalnego piękna Twoich włosów. Od odbudowujących szamponów po odżywcze odżywki, Biolage oferuje wszystko, czego potrzebujesz dla zdrowych, promiennych włosów.

Szampon odbudowujący Biolage Strength Recovery Shampoo

Szampon Strength Recovery Shampoowzbogacony w 100% wegańskim skwalanem, oczyszcza, zachowując integralność włókien. Skwalan naśladuje naturalne lipidy włosów, a stosowany w dużych dawkach pomaga je uzupełnić i chronić przed przyszłymi uszkodzeniami, jednocześnie dodając włosom miękkości i blasku.

Odbudowujący krem kondycjonującyBiolage Strength Recovery Conditioning Cream

Strength Recovery Conditioning Cream, wzbogacony w 100% wegańskim skwalanem, zmiękcza i zmniejsza łamliwość o 73%. Formuła ta jest w 99% biodegradowalna i zawiera 97% naturalnych składników. Skwalan naśladuje naturalne lipidy włosów, a stosowany w dużych dawkach pomaga je uzupełnić i chronić przed przyszłymi uszkodzeniami, jednocześnie dodając włosom miękkości i blasku.

Biolage Strength Recovery Repairing Spray

Spray Strength Recovery Repairing Spray, wzbogacony wegańskim skwalanem, natychmiast sprawia, że włosy stają się o 82% bardziej podatne na układanie*. Skwalan naśladuje naturalne lipidy włosów, a stosowany w dużych dawkach pomaga je uzupełnić i chronić przed przyszłymi uszkodzeniami, jednocześnie dodając włosom miękkości i blasku.

 

 

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.