dostawa bezpłatna od 160 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3.3/5

Szampon Biolage

Szampon Biolage to jeden z produktów w linii produktów tej marki. Biolage jest znana z używania naturalnych składników. W rezultacie, szampon Biolage jest przyjazny dla środowiska. Ponadto, istnieje wiele opcji w linii szamponów, z których każda spełnia inną potrzebę. W rezultacie, dla każdego znajdzie się odpowiedni. Odkryj szampon Biolage w ofercie na Salontotal.pl i ciesz się mocnymi włosami.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
  • zobacz wszystko
  • zobacz mniej
Uitgelicht
Cena

Popularny szampon Biolage

Jednym z najbardziej popularnych produktów w linii produktów Biolage jest szampon. Dzieje się tak dlatego, że szampony te zostały stworzone z myślą o różnych rodzajach i potrzebach włosów. Na przykład produkty te dbają o włosy suche, zniszczone, cienkie, delikatne, kręcone, farbowane i przetłuszczające się. W linii produktów znajduje się kilka szamponów, z których każdy spełnia inne potrzeby.

Rodzaje szamponów Biolage

Jednym z najbardziej popularnych szamponów marki jest szampon Colorlast. Szampon ten ma działanie ochronne przed dla włosów farbowanych. Zapewnia również delikatne oczyszczanie z niskim pH, aby chronić również skórę głowy. Szampon Biolage HydraSource jest popularną opcją do oczyszczania i nawilżania włosów suchych. Dzieje się tak dlatego, że delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, jednocześnie przywracając wilgoć dzięki swoim właściwościom nawilżającym.

Stosowanie szamponu Biolage

Szampon Biolage jest łatwy w użyciu, podobnie jak wiele innych produktów tej marki. Upewnij się, że włosy są dokładnie mokre, pomaga to lepiej rozprowadzić i oczyścić produkt. Nałóż równomiernie niewielką ilość szamponu na włosy. Delikatnie wmasuj szampon w skórę głowy i włosy, upewniając się, że obejmuje on wszystkie części. Spłucz szampon wodą. Upewnij się, że nie pozostały żadne pozostałości, ponieważ spowodują one przetłuszczenie włosów. W razie potrzeby powtórz czynność, aby upewnić się, że włosy są naprawdę oczyszczone. Następnie użyj odżywki z gamy Biolage dla jeszcze większej pielęgnacji.

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.