dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 3/5

Szampon Biolage

Szampon Biolage jest jednym z produktów w linii produktów marki. Szampon Biolage znany jest z wykorzystywania naturalnych składników. W rezultacie szampon Biolage jest przyjazny dla środowiska. Ponadto w linii szamponów znajduje się wiele opcji, z których każda spełnia inne potrzeby. W rezultacie każdy znajdzie coś dla siebie. Odkryj szampon Biolage w ofercie na Salontotal.pl i ciesz się mocnymi włosami.


Popularny szampon Biolage

Jednym z najpopularniejszych produktów w linii Biolage jest szampon. Wynika to z faktu, że szampony te zostały zaprojektowane z myślą o różnych rodzajach włosów i ich potrzebach. Na przykład produkty te dbają o włosy suche, zniszczone, cienkie, delikatne, kręcone, farbowane i przetłuszczające się. W linii produktów znajduje się kilka szamponów, z których każdy zaspokaja inne potrzeby.

Rodzaje szamponów Biolage

Jednym z najpopularniejszych szamponów marki jest Colorlast shampoo . Szampon ten zapewnia ochronę włosom farbowanym. Ponadto szampon Biolage zapewnia łagodne oczyszczanie o niskim pH, dzięki czemu chroni również skórę głowy. Szampon Biolage HydraSource Shampoo jest popularną opcją do oczyszczania i nawilżania suchych włosów. Dzieje się tak, ponieważ delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, jednocześnie przywracając nawilżenie dzięki swoim właściwościom nawilżającym.

Stosowanie szamponu Biolage

Szampon Biolage jest łatwy w użyciu, podobnie jak wiele innych produktów marki. Upewnij się, że włosy są dokładnie mokre, co pomoże lepiej rozprowadzić i oczyścić produkt. Nałóż niewielką ilość szamponu równomiernie na włosy. Delikatnie wmasuj szampon w skórę głowy i włosy, upewniając się, że pokrywa wszystkie ich części. Spłucz szampon wodą. Upewnij się, że nie pozostały żadne resztki, ponieważ spowoduje to przetłuszczenie włosów. W razie potrzeby powtórz czynność, aby upewnić się, że włosy są naprawdę oczyszczone. Następnie użyj odżywki z gamy Biolage, aby jeszcze bardziej zadbać o włosy.

Szampon Biolage przyjazny dla środowiska

Twórcy szamponu Biolage, między innymi, wierzyli w zrównoważony rozwój, naturę i bycie dobrym dla planety. Dlatego marka produkuje w sposób zrównoważony, a od 2015 roku jej fabryka w Burgos w Hiszpanii jest neutralna pod względem emisji CO2. Tutaj cała energia jest generowana przez panele słoneczne, a wszystkie ścieki są oczyszczane i ponownie wykorzystywane. Do produkcji wykorzystuje się również 95% plastiku pochodzącego z recyklingu, a marka stale to udoskonala. Z biegiem lat Biolage stał się liderem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów. Zarówno pod względem pielęgnacji włosów, jak i zmniejszenia śladu węglowego.

 

stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.