dostawa bezpłatna od 155 zł zamówione przed 22:00, wysłane dzisiaj! ocena klienta 2.7/5

Bumble and bumble Illuminated Color

Linia Bumble and bumble Illuminated Color została opracowana specjalnie z myślą o włosach farbowanych. Produkty te zapewniają włosom farbowanym pielęgnację, na jaką zasługują i pomagają im dłużej zachować kolor. Odkryj te nowe produkty już teraz.

Sortowanie

Za stronę
Hairtype
Kategoria
Cena

Bb. Illuminated Color

Linia Bb. Illuminated Color składa się z 5 produktów dostępnych w różnych formatach. Czy szukasz rozmiaru podróżnego do wypróbowania lub zabrania ze sobą na wakacje, zwykłego rozmiaru lub dużego opakowania? Ta linia ma to wszystko. Ta linia produktów została specjalnie zaprojektowana do włosów farbowanych. Wszystkie produkty zapewniają, że kolor włosów utrzymuje się dłużej i jest żywy. Intensywność koloru poprawia się, a jednocześnie włosy są zadbane. Technologia PRO Colour Shield, która jest zawarta w każdym produkcie, tworzy ochronną tarczę, aby dłużej utrzymać kolor włosów.

Produkty

Bb. Illuminated Color Shampoo: Szampon, który sprawia, że farbowane włosy wyglądają świeżo i energicznie. Oczyszcza włosy i skórę głowy, nawilża i wzmacnia kolor włosów.
Bb. Illuminated Color Conditioner: Odżywka zapobiega blaknięciu koloru włosów. Włosy są nawilżone, łuski włosa zamknięte, a włosy gładkie, mniej puszące się i rozczesane.
Bb. Illuminated Color Seal Light: Chroniąca kolor odżywka bez spłukiwania do włosów cienkich i średniej grubości.
Bb. Illuminated Color Seal Rich: Chroniąca kolor odżywka bez spłukiwania do włosów średniej grubości i grubych.
Bb. Illuminated Color 1-Minute Vibrancy Treatment: Kuracja, która zapobiega blaknięciu koloru i ożywia kolor włosów. I to w ciągu 1 minuty.

Właściwości

  • Zapobiega blaknięciu koloru
  • Ożywia kolor włosów
  • Wygładza włosy
  • Nadaje piękny połysk
  • Nawilża
  • Nie zawiera siarczanów
  • Nie zawiera oleju mineralnego
  • Wolny od okrucieństwa
  • Wegański
stosować

nowy na salontotal.pl

zapomniane hasło?

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymasz go raz w tygodniu i będziesz na bieżąco z najnowszymi produktami, kodami rabatowymi oraz wskazówkami i trikami. A najlepsze? 10 zł zniżki po zapisaniu się!

Zapomniane hasło?

Podaj swój adres e-mail poniżej. Wyślemy Ci nowe hasło.